Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kéne tennem?

Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy egy boltban dolgozom, de azt érzem folyamatosan megakarják, mondani, hogy mit és hogyan csináljak. Bár lehet ez azért van, mert soha semmit nem csinálok jól. Ma pl. egy termék előtt ott hagytam a rossz árat, de nem azért, mert a vevőt akartam szándékosan félre vezetni, hanem, mert nem tudom, talán kiment a fejemből. De már nehezen viselem el a folytonos kioktatást. Aztán ma jól meg is kaptam a másik műszaktól, hogy nem jól csináltam, amit csináltam. Tudom, hogy nem volt jó, de már elegem van, hogy mindig azt érzem, megakarják mondani helyettem mi a jó. Bár lehet az én hozzáállásom sem a legjobb. De már nehezen bírom a bolt légkörét is. Már kezd elegem lenni az egészből. Félek, hogy soha nem fogok tudni SOHA jól dolgozni, ilyen nem törődömként:(

2014. febr. 18. 17:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!