Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az egyik legjobb barátnőmet...

Az egyik legjobb barátnőmet megcsalta a barátja. Velem. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz:)

Tehát van egy lány, akivel totyogós korunk óta legjobb barátnők voltunk, de aztán egy pár éve volt egy elég zűrös félreértés köztünk, ráadásul ő Franciaországba költözött, tehát lényegében megszakadt a kapcsolatunk. Már egy ideje nem beszéltünk, mikor itthon összejött a barátjával, én is csak pletykákból hallottam. Ennek olyan 4 éve. Kb fél éve lehettek együtt, a lány ugye kint volt külföldön, amikor én elmentem egy buliba. Ott összemelegedtem egy sráccal, beszélgettünk, smároltunk, meg ő többet is akart, de nem hagytam. Már egy ideje ment ez, mikor valahogy szóba jött a vezetékneve és én teljesen lesokkoltam. Elég jellegzetes vezetékneve van, az édesapja külföldi, tehát tudtam, hogy ugyanarról a srácról van szó, aki elméletileg ennek a lánynak a barátja, csak ugye én előtte sose láttam. Mikor ez kiderült, a srác összevissza esedezett hogy ne mondjam el a barátnőjének meg hogy bármit megad ha tartom a számat. Mivel egy ideje már úgysem beszéltünk a lánnyal, én meg nem akartam belerondítani a dologba, nem szóltam semmit, ezt tartottam a leghelyesebbnek. Csakhogy az utóbbi egy évben megint egy csomót beszélünk a lánnyal, mivel hazaköltözött, és nyár óta ugyanaz a barátság kezd visszaállni, ami régen volt, és én ennek nagyon örülök, mert ő nagyon fontos része volt az életemnek. Eleinte fura volt találkozni a fiúval és úgy tenni mintha nem ismerném de nem beszéltem. Viszont most minél jobban belelátok a kapcsolatukba, minél többet beszélgetek a lánnyal, annál igazságtalanabbnak látom az egészet, a fiú abszolút lekorlátozza, nem mehet sehová, csak vele, ha beszélget más srácokkal, az már probléma, ha poénkodás meg beszólogatás megy, akkor pedig halálosan féltékeny. Mindezt úgy, hogy a barátnőm meg van róla győződve, hogy a barátja sosem csalná meg, hogy ő mindig kivárta azokat a hónapokat, míg ő külföldön volt. De basszus, nincsen joga a fiúnak így korlátozni őt, pláne azok után, amit saját maga tett! Nem tudom, mit csináljak, mert nem szeretném tönkretenni a kapcsolatukat, mert egyébként nagyon jól megvannak, meg nem is érzek hozzá jogot, de a barátnőm szemét is szeretném felnyitni, hogy nem nprmális amit a srác csinál, és ő sem egy szentlélek. Nem tudom, mi lenne a helyes. Meg persze önzőség, de hogyha elmondanám ezt az egész sztorit neki, akkor a mi újraéledező barátságunknak is lőttek.

Mit tegyek? Mi lenne a helyes? Ennyi idő elteltével érdemes még bolygatni a dolgot? Csak engem annyira bánt ez az egész.

És bocsi ha kicsit kusza lett, eléggé szét vagyok szórva.


2012. nov. 18. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:

De hiszen te nem tudtad, hogy ki ez a fiu, és ha jól értettem a fiu sem tudta, hogy te ki vagy.

Smároláson kivül nem volt köztetek semmi sem, tehát lehet "felejteni".

Négy év után nincs értelem, hogy megmond a barátnõdnek, mert ugysem hinne neked és lehet azt is elhinné, hogy szándékosan szedted fel.

2012. nov. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a pasival beszélgetnék el!
2012. nov. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem volt semmi a smároláson kívül, az igaz, de nem a srácon múlott
2012. nov. 18. 15:49
 4/4 anonim válasza:
Egy ilyen futó kapcsolat, nem feltétlenül számít megcsalásnak, főleg, hogy te nem is tudtál róla, szerintem nem vagy bűnös ha eltitkolod
2013. márc. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!