Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Gyerekszínésznő szeretnék...

Gyerekszínésznő szeretnék lenni. Mit tegyek álmaim megvalósításának érdekében?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok. Már 4-5 éve érdekel a színészet. Járok drámára, táncra jártam (3 félére is),illetve kórusra, versenyekre. Ha azt írnátok a tanulással foglalkozzak inkább, előre mondanám: jeles tanuló vagyok, jó memóriám van. Egy bökkenő van. Ahogy nőttem kezdtem ráeszmélni, ez valószínűleg álom marad, hisz Magyarországon nem sok lehetőségem van. Amerikában....nos nem hinném, hogy a szüleim ott hagynák miattam a múltjukat. Ha nagyobb koromban ki is mennék, akcentussal nem sok filmben kapnék szerepet :/ Tanácsokat kérnék, hogyan tovváb, vagy ez az álom álom marad?

2014. febr. 22. 18:25
 1/9 anonim válasza:
100%
Az első és legfontosabb tanácsom: NE törődj bele abba, hogy csak álom marad! Ne feledd, hogy bármi megtörténhet, semmiképp sem szabad feladni! Folytasd kitartóan a drámát meg a többit, ez csak előny lehet számodra. Esetleg, ha működik valamilyen színjátszókör a városodban/faludban és környékén, be is jelentkezhetnél, egy lépcsőfokkal feljebb lépve. De ne add fel,és hidd, hogy sikerülhet! :D
2014. febr. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a biztatásod :) Színjátszóra járok, méghozzá heti 3 alkalommal. Sajnos ez kettőre fog csökkenni, mert az egyik óra az a komolyabbaknak van állítólag, de, hogy az pénzkidobás, az biztos. Ezért lesz belőle kettő :/ Viszont egy előny,, hogy Londonban él apukám egyik legjobb barátja. Már voltunk kint náluk :)
2014. febr. 22. 20:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseriteni, nagyon sok szerencset, kitartast es munkat kivanok Neked, de Amerikaban meg annyi eselyed sem lenni, mint odahaza MO-n. Ezek a puszta tenyek.
2014. febr. 23. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*lenne
2014. febr. 23. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
tudom, de a remény hal meg utoljára ;) Ahogy az első válaszoló mondta ki kell tartani az álmaid mellett :) Bár lehetetlennek tűnik senkinek sem árt ha megpróbáljuk :)
2014. febr. 23. 11:41
 6/9 anonim válasza:
Szerintem nem nehéz filmbe kerülni. Engem felkerestek, pedig a semmi közepén lakom, azt a nyelvet, amit beszélni kell meg akcentussal beszélem, soha nem érdekelt a színészet se, csak elmentem és bekerültem mellékszereplőnek. Az a fontos, hogy olyan karakteres kinézeted legyen. Meg ne hidd, hogy azonnal főszereplő leszel, én pl nagyon nagyon mellékszereplő vagyok, alig kell majd felmennem forgatni.
2014. febr. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Na tavaly volt az, hogy gyerekszínészeket kerestek külföldre, egy új filmbe erre, a színjátszón a rendező látogatása elmaradt, szomorúak voltunk. Kövi utáni órán nem mentem mert megfáztam, erre jött a rendező késéssel :/

És most az egyik barátnőm gyerekfőszereplő, bár nem is tud angolul, és a film angol lesz O.o

2014. febr. 23. 15:02
 8/9 anonim válasza:

Az 1. válaszoló vagyok. Szerintem az előny, hogy apukád barátja angliai. Kapni kell az alkalmon, amikor felkínálkozik, és ne hagyj semmit veszni! :) Akinek pedig nem anyanyelve az angol, az csakis akcentussal tudja beszélni. Évtizedekbe telik, míg valaki mindenféle nyelvbotlás és akcentus nélkül képes beszélni idegen nyelvet. Ehhez persze az szükséges, hogy olyan közegbe költözzön. Persze gyakorlással lehet igazán fejleszteni a nyelvtudást.

Ha nagyon akarod, valóra fog válni! Lehet, hogy egy tíz év múlva autogramért fogok sorba állni ;) Sok sikert a jövőben!

2014. febr. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi :) Kedves bíztatás
2014. febr. 26. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!