Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért jön elő ez az érzés,...

Miért jön elő ez az érzés, mikor nekiállok valami nehéz feladat megvalósításának?

Figyelt kérdés
Szeretném továbbfojtatni a nyelvtanulást, újból elkezdtem olvasgatni, nézegetni a korábbi könyveimet, és amint nem értek valamit, vagy belegondolok hogy mennyi mindent kell majd tanulnom, valami furcsát érzek, ami a fejemtől indul lefele a testemben (mintha elgyengülnék), közben teljesen elmegy a kedvem a tanulástól, és úgy érzem hogy nem fogok tudni kitartó lenni. Sajnos az elmúlt egy évben az egyetemen is ez volt a tanulással, nem is lettem valami sikeres. Hogyan tehetnék ez ellen?
2011. jún. 24. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Fordulj pszichológushoz.
2011. jún. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyetemen milyen szakon tanulsz?

Melyik nyelvet akarod tanulni, amit a kérdésedben említesz?


Nem véletlen teszem fel ezeket a kérdéseket. A választól függően írok majd újra. :)

2011. jún. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Corvinuson gazdaságelemzés, és franciát akarom folytatni :D
2011. jún. 24. 20:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Előző vagyok ismét. Nem elehet az, hogy maximalista vagy?(Még ha ezt nem is mondod ki, de tetteidben túlságosan a maximumra törekedz.)


Esetleg suliban is sokat / nehezet vállalsz, és ugye a nyelvtanulás sem igazán könnyű lötyögés, ha valaki komolyan gondolja, és például így vizsgaidőszak után el is vagy fáradva?


Esetleg önbizalomhiány jele is lehet.


Én is a nyáron franciát akarok tanulni. :)

2011. jún. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Salute!


ismét én vagyok... :D

Te milyen könyvből, milyen módszerrel akarod tanulni a nyelvet?

Kreatív módszert próbáltad, vagy próbálnád?

2011. jún. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát maximalista nem igazán vagyok, felfogtam hogy nem lehetek az egyetemen. Amúgy a Francia szóbeli nyelvvizsgafeladatok (Lexika kiadó) könyvből akarok tanulni, meg inkább olvasgatni újságcikkeket, meg TV-t nézni akarok, többhöz nincs energiám.
2011. jún. 24. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!