Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Egyszerűen képtele...

Mit tegyek? Egyszerűen képtelen vok rá, hogy elérjem a kívánt eredményt és hogy álmaim megvalósításának egyáltalán közelébe kerüljek (gondolom nem kell mondani, hogy fogyásról van szó).

Figyelt kérdés

Kb 40 kilót kéne leadnom, de egyszerűen hónapok óta nem megy. Fél év alatt kb 4-5 kiló ment le és ez ba**ottkevés. Kiszemeltem néhány lányt, de hát ma már kívülről simán elítélik a fiúkat: ezért szeretnék jó sokat fogyni. De egyszerűen csak szenvedek. 1000 m-t le kéne tudni futni (tesin) megállás nélkül de max 2-300-ra futja és a szabály szerint minden egyes megálláskor lenullázódik a körök száma (köröket futunk). Egyszerűen kilépnék a világomból és keresnék egy jobb életet, de hát azt én is tudom, hogy ilyen nincs és ezt az életet kell élnem, de hát ez egy tragédia. Így nem lehet leélni az életet és ugyan még fiatal vagyok, de valahogy mindig olyan szerencsétlen vagyok kezdve a kövérséggel.

Annyi baj ért, hogy igazából nem értem miért kéne élnem és még nagyon segítséget sem kapok, mert ezeket a sorokat senki nem érti (aki ismer) - talán mert társaságban igyekszem nem ilyennek lenni.

Na de a lényeg, hogy igazából nagyobb értelme lenne bedobni a törülközőt mert én semmit nem vesztek vele és senki más sem (illetve nem lesz kit szívatni a nálam "felsőbb rangúaknak" - idősebbeknek, akik azt csinálnak velem amit akarnak)


2011. szept. 26. 19:03
 1/7 marionaud ***** válasza:
100%

ne az járjon a fejedben,hogy 40 kilót kéne fogynod..kezd azzal,hogy lefogyok öt kilót. életmódváltás kellene, ami NEM jelent koplalást, éhezést, sanyargatást. számold ki a napi alapanyagcserédet, és megtudod mennyi kcal-t égetsz el csupán az alapvető funciókkal(légzés, stb.) ezután kalóriadeficitet kell létrehoznod..ezt szintén ki tudod számolni..mennyi kcal-t kell enned egy nap ahhoz,hogy pl heti egy kg-ot leadj. reggelire mehet a teljes kiőrlésű zsömle, kenyér sovány felvágottal, zöldségekkel. tízóraira egy kis joghurt, vagy gyümölcs, kefír, vagy korpovit keksz gyümivel, ebédre sovány hús salátával, DE a lényeg,hogy szénhidráttal fehérjét nem eszünk( hus^krumpli kizárva!) uzsonnára ehetsz kis túrót zöldséggel, vagy tonhalat, ilyesmiket. vacsorára egy nagy saláta, vagy vmi fehérje: hal, tojás stb.

Mellette fokozatosan kezdj sportolni, ne futással kezd, szétmegy a térded! tempós gyaloglás, biciklizés.. később ha bírod, konditerem...


Hamar megszokod, és már nem fogod kötelességnek érezni!

SOK SIKERT! remélem tudtam segíteni!

2011. szept. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 marionaud ***** válasza:

[link]


itt ki tudod számolni a kcal szükségleted!

2011. szept. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akinek túlsúlya van,általában így gondolkozik.Tessék erőt venni magadon,rendesen enni és mellette mozogni.Nem kell rögtön csodára számítani,de ha beindulás a fogyásod és lemegy néhány kiló,megváltozik majd a világhoz való hozzáállásod.Csak nagyon nagy kitartás kell hozzá,amit kívánok neked!
2011. szept. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az elsőnek igaza van,de ezen akkorát szakadtam,mert ez ostobaság XD


"DE a lényeg,hogy szénhidráttal fehérjét nem eszünk( hus^krumpli kizárva!) "

2011. szept. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 marionaud ***** válasza:
tényleg nagyon vicces,hogy húst krumplival nem eszünk... biztos a személyi edzők, és dietetikusok is jót mulatnak rajta.
2011. szept. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor ezen az elven pápá reggeli felvágottas,sonkás szendvics, pápá a húshoz bármilyen köret,mert ugye a rizs,krumpli,zöldségek,gyümölcsök mind szénhidrátok.

Egy túrósrétesről már ne is álmodjunk :D


aKI EZT ÍGY SZÉTVÁLASZTJA az hogy eszik? 13kor megeszi a rizset 15kor meg a húst? jujj:)

2011. szept. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 marionaud ***** válasza:
hús^krumpli kombót emeltem ki..egyébként, igen rizzsel sem túl szerencsés fogyókúra idején... zöldséggel szokás. egyébként a franciák sem esznek húst krumplival..nem véletlenül néznek ki úgy ahogy( persze kivételek vannak)
2011. szept. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!