Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek népszerű a...

Hogyan lehetek népszerű a Twitteren?

Figyelt kérdés
Egyetlenegy követőm van, az is a legjobb barátnőm. Azt szeretném elérni, hogy egyre több követőm legyen, leginkább arra vágyom, hogy az általam követett hírességek figyeljenek rám fel. Tudom, ez hülyeségnek hangzik, hogy szinte nullán vagyok és ezt akarom elérni, de persze nem két nap alatt, szóval csodára nem számítok. Az a baj, hogy nem is nagyon vagyok az a posztolgatós fajta, de ezen megpróbálhatok változtatni. Segítsetek légyszi!!!

2014. febr. 22. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:

0. már most elítéllek, bocsi, mert sztem ez szánalmas feltűnési viszketegség... de hogy adjak pár érdemi választ


1. ha csaj vagy, akkor cici... eléggé puritán, eléggé lealacsonyító, de a legkövetettebb csajok twitteren, fb-n, bárhol a testükkel, alakjukkal szerzik a hírnevet

2. valami különleges képesség... énekelni, táncolni tudsz? olyan videók, képek, kiírások, stb

3. a netes közösség... sok sok sok fb oldal van, ahol ilyenekre szakosodtak, hogy dolgokat likeolnak egymásnak, követnek, jelölnek ismerősnek fb-n, és máson is... bár ez eléggé szemfényvesztés jellegű, de ha ez a célod



+1 én megint azt mondom, ne akard ezt, elég ingyenélő celebünk van már, próbálj az élet más terén ilyen lelkes lenni némi sikerért

2014. febr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

0.- belátom,hogy igazad van XD nem is várom, hogy hú de nagy sztár legyek,csak jó lenne pár plusz követő :D

1.-csaj vagyok...de ezt inkább,kösz,kihagyom.manapság már mindenki csak ezt tartja "menőnek",hogy cici így,cici úgy. jóllehet,lenne mit posztolnom,de sokkal diszkrétebb és visszahúzódóbb vagyok a magamutogatásnál.

2.-énekelni valamilyen szinten tudok,2 éve táncolok,és tudok rajzolni is.

Tisztában vagyok vele,mennyi ingyenélő van a világon.Nem is ez a legfőbb célom, rengeteg sokkal fontosabb dologban szeretnék érvényesülni/érvényesültem már. Ez csak olyan bónusz :D

Azért kösz a választ! ;)

2014. febr. 22. 20:09
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem sincs sok követőm:(

Egyébként ha megadod a neved, szivesen követlek;)

2014. febr. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

idővel egyre több lesz nyugi, bár tökömtudja miért van tele már a twitter is 11-13 évesekkel de komolyan.

nektek mi a twitternevetek? :)

(bocsi, alapból én se vagyok bunkó és normális vagyok ám 0:-))

2014. febr. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Kedves első válaszoló, jó lenne ha nem ilyen "remek" ötletekkel halmoznád az embereket.
2014. márc. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
szia! sajnos azt nem tudom hogyan legyél népszerű, de ha megadod a neved szívesen követlek ha visszakövetsz :))
2014. jún. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Civil embereket is kövess szerintem, hátha ők visszakövetnek.
2014. okt. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
látom régi kérdés de azért ha valaki látja: ha gondolod nézz rá a profilomra yungvakond és tényleg nem azért csak ha tetszik a színvonal akkor kövess be
2020. máj. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!