Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki volt a legidegesitobb...

Ki volt a legidegesitobb anime fan akihez valaha "szerencsed" volt? Miert volt irritalo szamodra es mit csinalt?

Figyelt kérdés

Nekem egy nagy SAO + Bleach fan volt aki allitasa szerint a Sword Art Online a vilag legjobb animeje es aki maskepp gondolja az "nem tudja mi a jo". Amikor megosztottuk egymassal hogy miket lattunk kijelentette hogy megis milyen fan vagyok hogy nem lattam a "jo" animeket, es lehet hogy tobbet lattam mint o, de azok mind nevtelen sz@rok amiket nem ismernek tobben 50 embernel... :D


Nem idegesitett, inkabb zavart hogy azt gondolja csak az a jo ami neki tetszik, meg a gyerekes, egyszeru hozzaallasa miszerint ami nem nepszeru az nem is lehet jo.



Kivancsi vagyok a ti elmenyeitekre is. :D



2013. szept. 14. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Itt az oldalon volt egyszer egy kiscsaj, aki arról írt ki kérdést, hogy miért ítálik el az emberek az anime fanokat. Tipikus kis liba volt, aki minden monatba kényszeresen betett valami japán szót, üldözési mániája volt, a végén már egy másik animés válaszolót, meg engem is támadott, mert azt mertük neki mondani, hogy legyen kicsit kevésbé támadó és ne ömlessze mindenkire az animét. Tapasztalataim szerint sok fan nem igazán érti, hogy egy nem animés embernek nem kezdheti el taglalni, hogy tsundere így, meg hikikomori úgy, mert akkor a másik ember kényelmetlenül érzi magát és egyből elzárkózik. (Ugyan ez igaz bármilyen más hobbira. Én sem nagyon értem, mikor a lakótársam elkezdi az számítógépes játékos storyjait, de már megszoktam. :D)


Én már egy jó ideje nem nagyon néztem animét, most gondolkozom, hogy újra el kellene kezdeni, csak már nem nagyon vagyok kapcsolatban a régi animés ismerősökkel. Amúgy az én kedvenceim is többnyire a kevésbé ismert sorozatok. :D Segáz.

2013. szept. 15. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
inden egyes anime részhez rossz vagy előreítélő kommenteket írt :/ és mindig azt irogatta hogy PL.: Sasuke csak az enyém! meg ilyenek .Totál idegesítő volt
2013. szept. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kameko-san ***** válasza:
48%
Nagy shonen fan volt, szinte minden más műfajú animét leszólt. Méghozzá teljesen értelmetlen érvek alapján. Legszívesebben átmentem volna yandare módba, és egy kést küldtem volna a torkába. ˇˇ
2013. szept. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Eddig az összes anime fan, akivel személyesen találkoztam idegesítő volt.

Jellemzően nagyon lassan, vagy nagyon gyorsan beszéltek, japánul ugattak valamit, és mikor visszakérdeztem megpróbáltak anime-s fejeket vágni.

A legjobb az volt, amikor egy kék hajú dagadt gyerek ":3" smiley-t akart nyomni...

2013. szept. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kameko-san ***** válasza:
100%
Szegény utolsó nagyon rossz emberekkel találkozhatott. :D Én nyáron voltam valami anime-s táborfélén 6 lánnyal, és szerencsére nem voltak ilyenek. ^^ (mondjuk cosplayban állt az egyikük a vasútállomáson, és a vezető úgy meglepődött, hogy csodálom, hogy nem siklott ki a vonat :D)
2013. szept. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!