Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnam bebizonyitani,...

Foreverinlove kérdése:

Hogyan tudnam bebizonyitani, hogy a baratom a mostohatesom?

Figyelt kérdés
Mivel arab orszagban elek, itt a vallas miatt nem fogadhatom vendegkent a baratomat. Itt egy pasi csak ferjem lehet vagy semmi kozom hozza, max testverem vagy apukammal lehetek. Mivel otthon baratom van s meglatogatna arra gondoltam esetleg valahogy bebizonyitsam nekik, hogy mostohatesom...? Tudom kicsit kenyes dolog, viszont ugy dontottem, hogy itt eljek par evet a penz miatt, de persze ez a par ev alatt apaca se szeretnek maradni. Ferjhez menni viszont nem engednek es mar en sem vagyok 20 eves. Megkoszonnem ha valaki valami otletet adna.
2014. febr. 24. 19:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Sehogy. Amiért arab valaki, az nem azt jelenti, hogy hülye is...
2014. febr. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!