Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Uj varosba koltoztem, ujj...

Russs kérdése:

Uj varosba koltoztem, ujj emberek koze, ujj suli, szerencsem van hogy mindenki bir stb. de a legrosszab hogy az uj iskolaban egyaltalan nem ertem a fizikat. Valami erot vagy mit tanulunk. Ilyan newton es ilyenek. Segitetek nekem megerteni kerlek?

Figyelt kérdés
2014. febr. 27. 17:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hanyadikos vagy? miert nem szolsz a fizikatanarodnak, hogy korrepetalasra lenne szukseged, mert nem erted az anyagot? az eddigi iskolaban nem tanultatok ilyet?
2014. febr. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
6 os vagyok, es a tanarnonk itt egy olyan tanarno, akinek ha szolk elkezd hisztizni es igy inkabb nem. es a masik iskolaban azokat tanultuk, amiket ok nem es ok azt amit mi nem ugyh... :)
2014. febr. 27. 18:14
 3/14 anonim ***** válasza:
hisztizni??? a tanar? azert az eleg erdekes. osztalyfonoknek nem kene szolni inkabb, hogy gondjaid vannak? ha most nem erted a fizikat, kesobb sem fogod, jobb most korrepetalast kerni, mint vegigszenvedni evekig...
2014. febr. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
40%

nyelvtanból is rád férne...

ujj (főnév)

Végtag mozgatható része; az emberi kéz és láb ízekre tagolt, kiágazásszerű, külön mozgatható részeinek egyike.


ujj (melléknév)

Régies, elavult: Egy tizenketted lábnyi (mérték, mennyiség, hossz).


új = legújabb fejlesztés, tárgy stb.

2014. febr. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A különbözeti vizsga és a szintfelmérés ma már nem divat? Nálunk még olyan is volt, ha valaki iskolát váltott.
2014. febr. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Elég gyenge iskolába járhattál a helyesírásodat elnézve. Nem azzal van csak gondod, hogy az új suliban mást tanultok, hanem valószínűleg az új suli keményebb a réginél és ezt nem csak a fizikánál fogod megsínyleni.

Keress fel magántanárt vagy kérj segítséget az iskolatársaidtól.

Nálunk is voltak ilyenek, akik gyengébb iskolába kerültek hozzánk és mi egy erős iskola voltunk; hát nem is bírták az iramot, többször is bukásra álltak, inkább a tanárok jóindulata miatt fejezték be az iskolát, különben még mindig bukdácsolnának.

2014. febr. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
*gyengébb iskolából
2014. febr. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
megjegyeznem, hogy nem kemenyebb az iskola, csak a fizika es meg azt is hogy helyesirasi versenyen 2 lettem ugyh... gepen nem irok helyesen mert vagy sietek vagy valami de amig nem latod hogy hogy irok valojaban addig csitu van! es meg annyit hogy a felevi atlagom fizikabol 10 volt es az ossz pedig 9.88 ugyh...kis tiszteletet!!!
2014. márc. 1. 06:37
 9/14 anonim ***** válasza:
ja vagy ugy, hogy te Romaniaban jarsz iskolaba... nem lehet, hogy romanul nem beszelsz/olvasol eleg jol, azert nem megy a fizika? az, hogy az egyik iskolaban ilyenolyan jo eredmenyeid voltak, nem jelent semmit, egy 300 fos falu iskolajaban nem feltetlenul ugyanazon a szinvonalon tanitanak, mint a varosiban...
2014. márc. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Helyesírási versenyen 2. helyezés ilyen írásképpel és hozzáállással? Képzelem, milyen magas lehetett a színvonal.
2014. márc. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!