Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is nyűgös ma a babája?...

Másnak is nyűgös ma a babája? Vagy csak nekem van ilyen "szerencsém"?

Figyelt kérdés
Alig aludt ma, 2,5 óránként enne (tápszeres), csak kézben hajlandó elaludni, de ha lerakjuk szinte rögtön fel is ébred. Ma 4 hetes. A 2,5 évesem sem jobb, ő is nyűglődött egész nap, aludni nem akar ő sem... Lassan éjfél, és ébren van még mind a kettő... :S
2014. febr. 11. 23:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Én is fel szerettem volna ezt a kérdést tenni.

Ma nagyon ki voltam.... Iszonyat hisztis napja volt, ordított, semmi nem volt jó. Azért volt ilyen furcsa, mert nem szokott hisztizni, sírni. Elvan a kiságyban, alszik napi 3x2 órát, éjjelt is átalussza. Na, ma semmi nem jött be. Most aludt el, remélem nem ébred reggelig.


Összeteszem 2 kezem, hogy ilyen áldott jó gyermeket kaptam. Mert a mai hiszti nap megtanított erre... Remélem holnap nem fokytatódik.......

2014. febr. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20 hónapos a fiam, én nem vettem rajta észre tegnap semmit.
2014. febr. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon nyűgös volt tegnap a babám, és ma is ilyennek látszik :S
2014. febr. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Lues ***** válasza:
Nàlunk sem stimmelt valami egèsz nap. Csak sajna nálunk ez éjjel os folytatódott. Kétóránként,félóránként riadt,nyöszörgött,forgolódott,cumit kiköpte,ágy mögé dobta,majd kereste... Az elmúlt 6 hónapban ilyet még nem tapasztaltam. Mindig áldott,jó kisfiú. Nektek milyen éjszakátok volt?
2014. febr. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tegnap az 3 hósom is elég nyűgös volt.Sehogysem volt jó neki,csak kézben aludt el és ha letettem azonnal felébredt. Szerencsére az éjszaka simán zajlott,csak egyszer kelt enni.
2014. febr. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Ez elég durva! De azért megnyugtató, hogy lehet nem új "stílusforma":D

Mármint a hiszti.

Nagyon nagyon nehéz napom volt tegnap!!! Remélem, ma nem folytatódik! Én már mindenre gyanakodtam...fogzás, betegség,.. 4 és fél hónapos!

2014. febr. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Szerintem front, sok baba nagyon érzékeny rá.
2014. febr. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen nyügös volt, sőt 3 órakor fennt volt már, ilyen még soha nem volt eddig mindig átaludta az éjszakát, most 3 órakor gondoolt egyet és nem aludt tovább :D
2014. febr. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nekem is nagyon nyűgös volt tegnap, 3,5 hónapos

még ma is az, de talán már csak egy kicsit

2014. febr. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy írtatok! Na olyan fél 1-kor elaludtak a lányok, a kicsi felkelt fél4-kor elaludt fél5 körül, utána felkelt fél8 körül elaludt negyed10-kor... Kezdek agyvérzést kapni, hogy eddig tart elaludnia éjszaka. Most meg 10 perc alatt sikerült neki, kevésbé nyűgös ma, mint tegnap.
2014. febr. 12. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!