Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy segítsek a legjobb...

Hogy segítsek a legjobb barátomnak feldolgozni a melegségét?

Figyelt kérdés
Vallásos és fiú (akárcsak én). Minden tippre számítok, lényegtelen hogy vallási megközelítésű vagy csak simán melegek írnak. (Megosztom vele ezt a linket, szóval a hozzászólásokat ő is látni fogja, nem csak én. És nagyon szépen kérek mindenkit hogy értelmes kommenteket adjon.) Nagyon szépen köszönöm! :)

2014. febr. 28. 17:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ha magát nem fogadja el akkor senki más sem fogja.

Én nem vagyok vallásos ( itt már ugyan ebben a témában össze is vesztem egy pár kereszténnyel), és csak annyit tudok, hogy Isten elítéli a homoszexualitást, de kérdem én, hogy egy rendes, tisztességes, jólelkű meleget miért ítélne el Isten? Na jó lehet hülyeséget írok vallási szempontból de nem vallásosként én így látom ezt.

Lényegében azt akarom mondani, hogy mindenképpen fogadja el magát, mert ő ilyen, és ebből "kigyógyulni" úgyse lehet és csak magát bántja ha el akarja fojtani az ösztöneit. Élvezze az életét :)

2014. márc. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!