Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire sötétek az...

Tényleg ennyire sötétek az emberek? Most ezért nácinak néznek?

Figyelt kérdés

0-ás hajam van. Nem azért, mert náci vagyok. Egyrészt csak baromi jól áll, másrészt nincs vele gond, és eléggé kopaszodom, de így nem látszik. Ám ma mentem az utcán, és láttam, hogy 2 cigány srác, és 1 csaj a buszról elkezd mutogatni rám, röhögnek, bemutattak. Leolvastam a szájukról a náci és kopasz szavakat.


És akkor elgondolkodtam. Vajon hány ember gondolhatja azt, hogy náci vagyok? Úgy, hogy a hajon kívül semmi más nem utal rá. Farmerba járok, normális cipőm van, nem bakancs. Na jó, fekete bőrkabátba járok, de az azért mégse bomberdzseki,vagy mit hordanak a nácik.


Azóta, ha néz valaki, megfordul a fejembe, hogy vajon azért bámul-e, mert azon gondolkodik, hogy "ez most náci?", vagy csak simán megnéz, mint ahogyan az emberek egymást szokták.


Ezért is vagyok kíváncsi, hogy ha ti megláttok egy kopaszt, akkor mennyire gondolkodtok, és ítélitek el, hogy "biztos náci"? Nem vagyok az, és nem is szeretnék annak tűnni.


2009. dec. 14. 15:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
65%
cigányoktól mit vársz de tleg (vagy cigányosan viselkedőktől, mivel egyre többen viselkednek úgy mint a cigányok, főleg vidéken)?
2009. dec. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
54%
Már nincsenek nácik.
2009. dec. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Vidéken sem nézik nácinak az,aki kopasz.Legfeljebb azon tűnődök el,hogy ilyen hidegben miért nincs haja.Amúgy pedig annó a nácik nem voltak kopaszok.
2009. dec. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

A második téved.

Vannak, csak neonácinak hívják őket. De lényegében ugyanaz.

Amúgy nekem is megfordul egy-két dolog a fejemben, hogyha egy borotvált fejű kigyúrt alakot látok, de ez alapvetően még nem jelent semmit.

Szerintem ez csak az ő hülyeségüket bizonyítja

2009. dec. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
100%

Nekem semmilyen előítéleteim nincsenek a bőrkabátos kopaszokkal szemben. Gondolom nincs hitleres kis bajszod és nem hordasz náci szimbólumokat sem.

A cigányok…… igen, biztos most tanulták a nácizmust az iskolában és a bőrkabát plusz a kopaszság, mint jelkép megakadt valamelyik agysejt kezdeményükben.

Másra nem tudok gondolni, szerintem normális 8 ált. végzett emberekben ez fel sem merül, hogy te "náci" lennél.

2009. dec. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
9%
ez a leolvastam a szájukról dolog sántít. amit azt gondolod, hogy mások gondolnak rólad, azt valójában te gondolod magadról, nem? :)
2009. dec. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
80%
Téged tenyleg erdekel h mit gondol rolad 2 cigany? Örülj neki, h ezt gondoltak, igy legalabb nem mertek töled lopni.
2009. dec. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

nem náci hanem bonehead vagy ahogy magyarországon rosszul ismerik skinhead(a skinhead egy zeneirányzat, a bonehead meg a rasszista kopaszok.)

azoknak meg a buszon nem tanította meg az anyukályuk hogy nem illik mutogatni és előítéletesnek lenni.


Bezzeg ha fordítva lett volna... mingyárt tudnák mit kell mondani a rendőrnek.


Ez is az előitélet esete volt mert ugye vannak nem náci kopaszok és rendes cigányok. ennyi...

2009. dec. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
én cska azt szoktam megnézni a kopasz hapsikon, h jól ll e nekik vagy kéne a haj...de hogy nácik e... hát, aki ilyeneken gondolkodik, az nagyon üldözési mániás lehet ;)
2009. dec. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Szerintem túlreagálod. Én amúgy is lesz@rnám a helyedben, hogy vadidegenek, akikkel többet az életben nem fogsz találkozni, mit gondolnak rólam.
2009. dec. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!