Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek az normális, ha...

Szerintetek az normális, ha valaki szereti, becsüli, sőt példaképének tartja Hitlert?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy jó kategóriába írtam-e a kérdést... Na mindegy, kifejteném a dolgot:


14 éves vagyok, intelligens lánynak tartom magam, szeretem a törénelmet... Csak mostanában sokat lógok az ask.fm nevű közösségi oldalon, és ott olvastam, hogy egy lány teljes mértékben védte Hitlert, és amikor valaki olyat írt neki, hogy "normális vagy? Tudod, mennyi embert ölt meg?", erre visszaírta, hogy "annyira jellemző, hogy mindenki csak a rosszat látja meg benne.. szerintem nem volt rossz ember"... Ez engem nagyon felháborított. Hogy lehet ilyen ostoba valaki? Amúgy egy 17 éves csajról beszélünk, aki egy szakiskolába jár és igencsak leharcolt feje van, ergo nem lehet egy IQ-bajnok. Biztos vagyok benne, hogy azt sem tudja, hogyan - és ki miatt - robbant ki a második világháború... Szerintetek normális dolog, amit a csaj művel?



2014. márc. 13. 14:30
1 2
 11/14 Noi333 válasza:
kedves kérdező! tökéletesen egyet értek veled! :) hiába a cigányozás, zsidózás ma már annyi cigány él az országban meg voltak ugye oroszok is hogy nincs már szerintem tiszta vérű magyar vagy legalábbis nagyon kevés. mint ahogy én is félig cigány félig magyar vagyok. valahogy mindig felháborít a rasszizmus... én gyűlölöm Hitlert meg mindenkit aki ártatlanokat öl meg. mert nem csak nagy hatalmú emberek vagy rossz emberek haltak ott meg hanem rengeteg ártatlan kisgyermek is...
2014. márc. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Kérdező: A második világháborút nem ő robbantotta ki.


[link]


33-ban a nemzetközi zsidóság háborút hírdetett a németek ellen.

[link]


Olvass bele az SS fajelméletébe. azt láthatod, hogy a saját népük és kultúrájuk szeretetét tanítják, erre ösztönzik őket Utána olvass bele a szovjet/zsidó gyűlöletirodalomnak, melynek a fő üzenete, hogy a németeket teljesen ki kell írtani. Látni fogod a különbséget. A világ nem fekete-fehér. Bármennyire is el akarják veled hitetni. Tedd félre az előítéleteidet és gondold végig a dolgokat.

2014. márc. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
kedvesch kerdezo ich weiß es nicht hogy mi bajod van herr Hitlerrel hisz gut mensch volt mert sok zsiotol es ciganytol szabaditott meg minket
2014. márc. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
zsidotol*
2014. márc. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!