Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Olyán esély embereket keresek...

Olyán esély embereket keresek akik megkapták az egyszerüsitett honosítási a magyar állampolgárságot?

Figyelt kérdés
Mennyi idő volt? Miből àll az eskületètel? Magyar személyi is kaptak?
2014. márc. 15. 02:15
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
Mi van?! Fogalmazz már érthetőbben /különösen, ha Magyar állampolgár akarsz lenni/!
2014. márc. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az esélyt nem akartam odaírni. honosítási helyett honosítással,olyán helyett olyan! Tudok normálisan magyarul ugyanis az az anyanyelvem csak telórol írtam ezért írta ilyen hülyén!
2014. márc. 19. 20:33
 3/4 anonim ***** válasza:
28%
Ezek szerint nekem valami különleges telefonom van, mert én tudok normálisan írni róla!
2014. márc. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Kb 4 honap alatt volt kesz. Az eskutetel abbol allt, hogy mindenki aki a teremben volt, szivre tett kezzel, ismetelte el a polgalmester altal felolvasott eskut es elenekeltuk a magyar himnuszt.

Nagyon szep es meghato esemeny volt.

Az esku letetele utan, levelben ertesitettek arrol, hogy keszen van a magyar szemelyi igazolvany.

Ha magyarorszagon elsz akkor magyar lakcimkartyat is kapsz, ha nem, akkor csak a szemelyi igazolvanyt kapod meg (nem fenykepes igazolvany).

Remelem, hogy segitettem.

2014. júl. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!