Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Várjátok a karácsonyt?

Várjátok a karácsonyt?

Figyelt kérdés
Én nem mert egyéb nem várt dolgok miadt sajnos egy féllér se jut az ünnepekre.Se tüzifa,se kaja.A gyerekeknek meglessz talán minden de megutáltam a karácsonyt.Csalodtam az emberekbe.Aki a válság miadt lesüllyedt abba nég bele is rugnak.Kár is élni:(
2009. dec. 15. 09:06
 1/5 anonim válasza:

Szia!

Sajnálom,hogy ilyen helyzetben vagytok :-( ,de ne add fel!A gyerekeidért érdemes élni!!!

Én nagyon várom már a karácsonyt,mint minden évben...de most lesz a kisfiam első karácsonya,így most pláne!!!

2009. dec. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"a gyerekeknek talán meglesz minden" helyett apróságokat kellene venni,hogy másra is jusson; fenyőfa helyett lehet levágott fenyőágakkal, vagy műfenyővel ünnepelni.Pl.
2009. dec. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A másodiknak üzenem,hogy köszönöm a leszolo,kioktato üzenetet.éppen az ilyen magadfajta emberektöl iszonyodom aki még belerug az emberbe.Ki irta hogy drága ajándékott vettem és hol irtam hogy költök fenyöfára te idiota.Müfenyönk van kb 6éve arra nem költünk a játékokat ajándékba már nyáron megvettük szoval ne szolj be.menj okoskodj máshol.Megértésre,kedvességre vágytam kicsit az emberektöl olyan kedves biztato üzenetet mint az elsö hozzászolotol.Ilyen második félék kiméljenek.van elég bajom
2009. dec. 15. 10:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Talán mégy gyerekként vártam utoljára.

Ez a szeressük egymást egy napig + vásároljuk drága ajándékokat hülye ötletnek tartom. Bármerre elmegyek (üzlet, bolt), mindenhol idegbetegek vannak, csak kényszerből hajigálják a kosárba az ajándékokat.

Nem hoz lázba az egész.

Amúgy a helyzeted tényleg rossz, de fel a fejjel, ez a válság betett sokaknak, de ez nem a karácsony hibája. Nézz rá a családodra, talán miattuk érdemes még élni.

2009. dec. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sajnalom, hogy veled igy alakultak a dolgok. Eddig en sem voltam sokkal jobb helyzetbe, külföldön elek negy eve, nem tudtam hazamenni, vagy nem volt penz, vagy hazakuldtem, hogy a szuleimnek segitsek, nehez volt, most viszont varom a karacsonyt, negy eve vegre megint haza tudok menni! Kivanom, tiszta szivembol legyen szep karacsonyod es oldodjanak meg a gondjaid!
2009. dec. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!