Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Várjátok már a karácsonyt?

Várjátok már a karácsonyt?

Figyelt kérdés

Mert én már nagyon!:) már csak 3 hónap...

Ha várod, készülsz már rá?Hogyan?


2011. szept. 16. 16:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

nem mert akkor lesz a szalagavató és nem lesz időm ajándékokat keszíteni/venni a szeretteimnek :(

18/L

2011. szept. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Rettenetesen várom, imádom, de még nem készülök rá novemberig, mert elveszik a varázsa. Majd akkor, most még besüt ide a napocska, nincs hangulatom még hozzá :)
2011. szept. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Nem, mert már megint pénzt kell költeni, és sosem tudunk rendesen spórolni emiatt.
2011. szept. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Az első karácsonyos kérdés. lassan el fognak szaporodni, a kinek mit vegyek mit süssek főzzek típusú kérdések :)


Kérdésedre válaszolva imádom az ünnep előtti napokat/heteket. Magát a karácsonyt már kevésbé. Akkor már kezdenek lefele csengeni a dolgok.

2011. szept. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Igen nagyon várom, mivel három év óta ez lesz az első, hogy lesz időm normálisan készülődni. (idén fejeztem be a sulit) :-)
2011. szept. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
48%
én nem, a tavalyi olyan jó volt hogy innentől felesleges megtartani
2011. szept. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nem. Utálom a karácsonyt (mert 2 éve dec. 23-án halt meg nagypapám). valahogy nem vágyom már a karácsonyra .. 16/l
2011. szept. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
első: a szalagavató nem vesz ám el minden időt ne aggódj, lesz időd a karácsonyra is készülni:)
2011. szept. 16. 16:40
 9/21 A kérdező kommentje:

Az első karácsonyos kérdés. lassan el fognak szaporodni, a kinek mit vegyek mit süssek főzzek típusú kérdések :)


Kérdésedre válaszolva imádom az ünnep előtti napokat/heteket. Magát a karácsonyt már kevésbé. Akkor már kezdenek lefele csengeni a dolgok.


Hasznos volt számodra ez a válasz?


A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:10

Privát e-mail a válasz írójának


Igen sajnos ezzel én is így vagyok...:/ 2 hónappal előtte már készülök serényen:D, de amint eljön a 24.-e (ráadásul az este 9-10 óra-mi este szoktunk ünnepelni-) már egyből érzem, hogy holnap már nyoma se lesz az egésznek:/ Olyan szomorú hogy pár perc alatt elmúlik ez a mesés ünnep..

2011. szept. 16. 16:42
 10/21 A kérdező kommentje:

Nem. Utálom a karácsonyt (mert 2 éve dec. 23-án halt meg nagypapám). valahogy nem vágyom már a karácsonyra .. 16/l


Hasznos volt számodra ez a válasz?


A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:29

Privát e-mail a válasz írójának


Részvétem kedves válaszoló:( Sajnálom, hogy ehhez a sajnálatos eseményhez kell kötnöd ezt a gyönyörű ünnepet:/

2011. szept. 16. 16:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!