Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan szánjam rá magam, hogy...

Hogyan szánjam rá magam, hogy letöröljem végleg a facebookot?

Figyelt kérdés

Elegem lett belőle...ha valakivel összeveszek egy kis apróságon, az az első tette, hogy letilt. Egyesek már sportot űznek belőle. Vagy pl az, hogy a valóságban ismerősöm, de facen szégyell, nem jelöl be és csak úgy írhatok neki. Gyűlölöm, de sok mindenkit csak itt tudok elérni.

20/L


2014. márc. 24. 14:49
 1/7 anonim válasza:
Csináld azt amit én. Kamu profil, 0 ismerős, kapcsolattartásra tökéletes!
2014. márc. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

És, ha csak néhány ismerőst jelölök be?

A felével nem is beszélek csak látom, ki mit csinál.

2014. márc. 24. 15:04
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Le akarod törölni az egész facebookot? Szerintem Mark Zuckerberg akkor nagyon szomorú lesz. A felhasználókról nem is beszélve... :D


A "hogy töröljem le a facebookot" és a "hogy szüntessem meg a fiókomat facebookon" nagyon nem ugyanaz. :D

2014. márc. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem rajtad kívül mindenki érti amit kell..
2014. márc. 24. 16:17
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Érteni értik, de szerintem másnak is bántja a szemét ez a fogalmazási képzavar.
2014. márc. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha ennyire meghatározza az életed, akkor töröld megad onnan.

Értelmes ember használja ezt - és nem ez dönti el az életét.

2014. márc. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elhatározás kérdése! Ha igazán le akarod törölni a profilodat, már megtetted volna. Gondold át... szükséged van rá? Ha nincs, töröld. Ennyi.
2014. márc. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!