Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak nekem tűnik úgy, h az...

Csak nekem tűnik úgy, h az állandóan Facebookot támadó emberek elég csúnyák? és irigyek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 12. 09:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Én például nem vagyok ronda (legalábbis nem hányják el magukat az emberek, amint meglátnak). Csak egyszerűen nincs szükségem a facebook-ra. Nagyon jól megvagyok nélküle.
2012. márc. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Hidd el hogy nekik is van facebookjuk.Ahogy nézem elég sok 50-60 éves ember és nyugdíjasok is fent vannak és írogatnak.Semmi baj nincs a facebookal.
2012. márc. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
na mesélj.
2012. márc. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%
Én csúnya vagyok de semmi bajom a facebookal! :D Na jó, nem vagyok csúnya, de nem is vagyok az a magamutogató "szépség" aki ezer képet posztol ki magáról. Viszont akik a facebookot támadják, elég röhejesek, ha nem tetszik nekik az oldal, minek foglalkoznak egyáltalán vele? Nem kötelező használni.
2012. márc. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen. Csak neked :)

Semmi köze a szépségnek vagy az irigységnek ehhez, egyszerűen az erkölcsi normák mások.

Én például fent vagyok, de nem szeretem, nem igen foglalkozok vele. Nagy ritkán használom, ha beszélni akarok valakivel, aki távol lakik tőlem.


Mivel általánosítottál, ezért most én is ezt fogom tenni. Úgy gondolom, hogy aki azt érzi, hogy a csúnyák és irigyek támadják a facebookot, az eszméletlen klassznak tartja magát, amit kb 8000 fényképpel alá is akar támasztani az adatlapján. Nos ezt szánalmasnak tartom én is, no de nem irigységből.

Lehet, hogy a visszajelzésekből nem irigységet kellene leszűrnöd neked sem, hanem el kellene gondolkodnod a hozzád érkező üzeneten.

2012. márc. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pedig ez egy általánosítás. A Facebook-al semmi baj nincs, maga az alapötlet nagyon jó. Akik támadják, azok nem magát a koncepciót támadják, hanem azokat, akik az életüket a FB-on élik, véleményüket, kapcsolataikat és értékrendjüket a FB-hoz alakítják, támadják a csücsörítős, fenékkidugós képeket.

Semmi irigység nincs bennem, nem is vagyok csúnya, de ha azt hallom, hogy " szakítok a barátommal, mert lájkolta a volt barátnőjét", akkor bennem is felmerül az, hogy néha több kár származik belőle, mint haszon.

2012. márc. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
na kb én is így vagyok vele mint a 6-os válaszoló.
2012. márc. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Nem a 8000 keppel pozolos egyen vagyok es nem is kapok semmilyen uzenetet.

Atlag felhasznalo vagyok, egy nap kb. fel orat vagyok fent aztan cso.

Mondjuk pont a szokasos sablonszovegek nem erkeztek meg meg, gondolom a kerdes olvasasa utan magukra ismertek:)

2012. márc. 12. 10:03
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tartom magam csúnyának, bár világszépének sem. :D

Sokáig volt Facebook-om, de letöröltem magam, mert elegem lett belőle.

Marhára nem voltam kíváncsi arra, hogy az egyetemi csoporttársam, akivel csak köszönőviszonyban vagyok, éppen most jött haza a boltból és mogyorós csokit vett magának, amit éppen most majszol, nem voltam kíváncsi arra sem, hogy egy falubeli távoli ismerősöm épp mikor ébredt fel és hány cukrot tett a kávéjába, és arra sem voltam kíváncsi, hogy valakinek a "De szép idő van" kiírását 30-an lájkolták vagy 35-en...


Sose értettem, mi jó van ebben, mikor valaki itt éli az életét. Természetes, hogy akik messze laknak egymástól, nagyon jó kapcsolattartási lehetőség, vagy mondjuk osztálytársak között is jó, ha valaki csak annyit akar megkérdezni, hogy holnap lesz-e első óránk vagy sem, ezért praktikus a FB, nem kell telefonálgatni meg személyeskeni.

De amikor a személyesen is megtörténhető dolgok is a FB-on történnek, na az már gáz szerintem...

2012. márc. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

az is kur.vára idegesít hogy állandóan kérdezgetik "te mikor regisztrálsz facebookra?"

El kell mondanom ezerszer hogy nem fogok regisztrálni.ekkor jön a további kérdés "nincs interneted?"....

2012. márc. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!