Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek hol lehet sok...

Szerintetek hol lehet sok arab, vagy indiai, indián, vagy délamerikai emberkékkel ismerkedni? Nem társkeresés céljából, csak a kultúra érdekel és, hogy ők hogy látják?

Figyelt kérdés
2009. dec. 16. 21:43
 1/10 anonim ***** válasza:
perfspot.com, én itt ismertem meg a pasimat(török), de lehet simán csak ismerkedni is, szerintem:)
2009. dec. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%

Az megoldható, ha összejönnél valami ilyesmivel, akkor ne itt, hanem OTT telepedjetek le?


Tudod néhányan úgy vagyunk, hogy az idegen szép és jó, de lakjon csak otthon!

2009. dec. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
igen,persze:)
2009. dec. 16. 21:56
 4/10 anonim válasza:
a sulimban..:D de komolyan. ott egyre több az arab meg a néger. (meg asszem van egy indián is :)) nekik az idegennyelvük a magyar. de jófejek :D
2009. dec. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
Én ismerek egy félig magyar, félig perui indián srácot, nagyon jó fej, nagyon bírom.
2009. dec. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%

Egyesült Arab Emirátusok- arab emberkék

India- indiai emberkék

Dél Amerika- dél-amerikai emberkék

2009. dec. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Húúú...ha nem mondod hülyén halok megXD

Normális válaszokra gondoltam,kedves utolsó hozzászóló!

2009. dec. 17. 06:49
 8/10 anonim ***** válasza:
A barátnőm apja arab. most Szegeden élnek.
2009. dec. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Menj fel a hospitalityclub.org-ra, vagy a coachsurfingre! Mindenkinél vannak kommentek az adatlapokon, amiket nem lehet törölni, így biztosra mehetsz, hogy megbízható embereket találsz!
2009. dec. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia! Én ilyenekkel a saját városomban ismerkedtem meg.. Egyszeruen csak keresni kell oket :)

Nyáron egy csomó arab meg indiai volt itt, ossze is barátkoztam veluk, nagyon aranyosak... Indiánokat is ismerek, szoktak járni zenélni, általában mindenhol vannak, csak oda kell menned hozzájuk, nagyon barátságosak!

A legkonnyebben nyáron ismerkedhetsz ilyen kulfoldiekkel, akkor sok a turista is!

2010. jan. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!