Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mire mondják, hogy elpazarolta...

Mire mondják, hogy elpazarolta a fiatalságát? Párkapcsolatban jártatok így?

Figyelt kérdés
Jartatok ugy hogy fiatalon rossz emberre "pazaroltatok" az idot?
2014. márc. 24. 19:20
 1/7 nagy gyuri válasza:
Bizony jártam és most mindegy hogy fiú-lány válaszol,persze mindenki szerintem kifog egy embert vagy többet mire végre valakivel össze jön,aki tényleg a másik fele de ez élet tapasztalatnak is jó ami néha fájni szokott de nincs mit tenni így megy ez...
2014. márc. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen nincs. Az ember változik és ha sok minden nem történik meg vele lehet ma teljesen más ember lenne.
2014. márc. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Tudod milyen emberre lehet mondani? Olyanra, mint ÉN, aki az egész fiatalságát otthon töltötte, nem volt benne bulikban, alig járt el és nem mert csajozni. És most, 21 évesen hallgatom a nálam 1-2 évvel fiatalabbak kalandjait meg csajozási élményeit, miközben én mélyen kussolok.
2014. márc. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

3-as, ne haragudj, de tíz percig röhögtem azon, amit te írtál :D :D :D

Hogy írhatod 21 évesen, hogy elpazaroltad a fiatalságod? :D

Én 34 éves vagyok, bizonyára egy fogatlan öreg máminak tartasz

:D :D


Egyébként azért, mert mások túl korán kezdték a csajozást, neked nem kell aggódni azért, mert kamaszként nem csináltad.

Most, 21 évesen inkább van értelme, mint 17 évesen.

2014. márc. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ismerek ilyet kb10 evig jart az egyik ismerosom a pasival a csajt nem erdekelte semmi csak a fiu hazassag utan a pasi elkezdte csalni a lanyt.O elegge elszurta a fiatalsagat.
2014. márc. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amennyiben párkapcsolati vonatkoztatással használják, az olyan személyre értendő, aki a fiatalságát áldozza fel egy olyan partnerre ( aki lehet tőle idősebb/fiatalabb vagy vele egykorú is, ez lényegtelen ) , akivel utólag nézve kár volt annyit foglalkoznia.

Például: van egy ambiciózus, tehetséges és sikerképes férfi/nő, aki ahelyett, hogy tudásának kamatoztatásával és jövőjének építésével foglalkozna, inkább egy olyan személy után fut, akivel végeredményben nem fog olyan célt elérni, amely miatt érdemes lett volna a saját életét felrúgni, mert ugyebár fiatalon az egyik leggyakoribb hiba, amelyet elkövetnek sokan, az az, hogy engednek az olyan ábrándoknak, amelyeket egy érettebb ember már nagyobb valószínűséggel feltud ismerni és félre tud tenni a saját érdekében.

2014. márc. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 4 évig voltam együtt egy lánnyal, amiből nem lett semmi.

Szerettem, de későn ébredtem rá, hogy nem ő az igazi, ezzel el is mentek az egyetemi éveim kb...

Nem bánom, de ha hamarabb rájövök, hogy más kell, akkor lehet jobban alakulnak a dolgok.

2014. márc. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!