Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hordhatok hatósági egyenruhát?

Hordhatok hatósági egyenruhát?

Figyelt kérdés
Pl. járkálhatok az utcán vámos kabátban? Tudom, hogy ha igazoltatnék valakit az jogcímmel való visszaélés, de csak hordani se szabad?
2009. dec. 18. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
nem.hülye vagy ,ha ezt nem tudod.
2009. dec. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
0%

"Ez az oldal nem arra lett kitalálva, hogy ha valamit nem tudsz, azt megkérdezhesd? Minek kell lehülyézni? Biztos itt mindenki mindentudó a kérdezőn kívül. Szánalom a köbön..."


Ezzel az erővel azt is megkérdezhette volna, hogy "szabad-e fegyvertartási engedély nélkül fegyvert horadni utcán". Vannak dolgok, amiket meg kell kérdezni, ha nem tud az ember, ez tény. Viszont egyfajta érettségi szintnél (szerintem nagyjából 16-18 év) az ember már nem kérdez ilyen hülyeséget, ugyanis ez teljesen triviális ebben a korban mindenki számára. Kérdezem: egy 16 év alatti gyerek egyáltalán minek akar hordani hatósági egyenruhát az utcán? Az melegebb mint a télikabát?...

2009. dec. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De katonai egyenruhát csak lehet hordani? Egyébként meg azért nem egyértelmű számomra, mert a neten árulnak mindenféle magyar egyenruhát, gondoltam, hogy azért adhatja el, mert talán jó valamire. A többieknek meg azt üzenem, hogy notepadban írják meg amit gondolnak, és mentsék el maguknak, ide az írjon aki válaszolni tud.
2009. dec. 19. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!