Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a neten és...

Miért van az, hogy a neten és baráti társaságokban mindenki szidja a cigányokat és oda kívánják őket, de a nyílvánosság előtt viszont nem?

Figyelt kérdés
Én legalább felvállalom és elmerem mondani a véleményem.
2009. dec. 19. 11:33
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
gratulálunk. hova postázzuk a kíváló jobbikos kitűzőt?
2009. dec. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
milyen buta vagy első,ahhoz,hogy valaki utálja a cigányokat nem kell jobbikosnak lenni és meglepő dolgot mondok neked a jobbikosok se utálják mindet csak a segílyes nemdolgozó bűnöző életmódot folytató putrisokat akik a társadalom rákjai.de szerintem egyik embernek sem kedvenceik ezek.
2009. dec. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt akarod, hogy megtámadjanak, kiabáld ki az utcán!

Én megtartom magamnak a véleményemet. :)

2009. dec. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánosság előtt nem merik szidni őket,félnek a bosszútól,és a rasszizmus vádjától.
2009. dec. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ez is érdekes,hogy a jobbikot lehet gyalázni mindennek elmondani a tagjait,de ha cigóra rosszat mondasz akkor félni kell,mert agyonvernek sőt a politika is földbe döngöl.
2009. dec. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
11:55: Nem kell jobbikosnak lenni, hogy az ember utálja a cigányokat. Ez a természetes érzés ha látja őket az ember.
2009. dec. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kösz, de nem akarom, hogy az RTL-s és a TV2-ős hírek velem legyenek tele több hétig azért, mert lecigányoztam hangosan valakit.
2009. dec. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert Mo-n csak látszat-demokrácia van. Kérdezz meg egy-két tanárt, orvost, hivatalnokot, mentőst, boltost vagy akárki mást, aki tarkamagyarokkal "jobban ellátott" területen él. Hiába csak a személyes tapasztalataikat mondják/mondanák el, de ha ez a városi fejesek fülébe jutna, akkor rögtön kirúgnák őket, mert manapság kötelező őket szeretni, dícsérni, sőt anyagilag támogatni. Ahol én lakok, (K-Mo.) mintha csak pártallami időket élnénk. Vannak spiclik, besúgók, akik csak arra várnak, hogy mikor c.gányozza el magát egy kétségbeesett kolléga és már rohan is az illetékes elvtárshoz...


Én nem tartom magam rasszistának, de nem láttam még egy olyan népcsoportot melynek ennyire lételeme lett volna a céltalan pusztítás, kötekedés, agresszió minden téren és törvények (melyek amúgy őket jobban védik) lesz.rása. Az pedig hab a tortán, hogy a farkukkal jobban keresnek, mint más a diplomájával, és nekik minden ingyen van, kapnak ezer féle egyéb juttatást, mégis csak bűnöznek és szaporodnak, míg más emberről az utolsó bőrt is lehúzza állam bácsi...

2009. dec. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt lehagytam, hogy köztük is vannak "normálisok" (sajnos ők a ritka kivétel, akik ugyanúgy szenvednek "faj"társaiktól mint mindenki más), de a többség csak a segélyekre és bűnözésre (ami náluk dicsőség) rendezkedett be. És ami számomra kétségbeejtő, hogy lassan nem ők lesznek a kisebbség...
2009. dec. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Fehér a cipőfűzőm. Ennyi nekem elég is, amúgy én igazából a szerbeket útállom. De nekik úgy szólok be, ahogy akarok, mert nem igazán értik. Persze amikor "véletlen" pofán b*sszuk őket a lengőajtóval, az már más tészta :):)
2009. dec. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!