Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyes családok miért díszítik...

Egyes családok miért díszítik fel a Karácsonyfát már napokkal az ünnep előtt?

Figyelt kérdés
2009. dec. 19. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
Csak talán mert elutaznak szenteste mit tudom én,de miért fontos neked ez. Illetve miért fáj,hogy mások másképp csináljak mint te vagy ti?
2009. dec. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Mi megvesszük a fát 22-én v. 23-án és azonnal fel is díszítjük. 24-én már nem ezzel szeretnénk foglakozni, akkor is van egy csomó dolog, tárolni sem tudjuk, mert mindig elég nagyot veszünk. Hát ezért...
2009. dec. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az a dec.24 egyik fő programja,hogy fűt díszítünk :) Nem úgy vagyunk vele,hogy "akkorra már ne legyen rá GOND".Az a nap egyik legjobb része :D Amúgy én még nem hallottam ilyet,h mások előtte díszítuk,úgyh nem tudom a kérdésre a választ.
2009. dec. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is 24-ei főprogram a fadíszítés, de barátnőméknél idén már 23-án lesz karácsony, mert apukája 24-én melozik.
2009. dec. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt kint Angliában már 1 hete feldíszítették egy csomóan a fát.Először azt hittük,hogy az angolok így várják a karácsonyt,de egy angol barátunk mondta,hogy inkább csak türelmetlenek..Sokan nem bírják kivárni a 24-két. Mi nekünk már hagyomány,hogy 24-én "öltöztetjük" a fát,hisz ez is hozzá tartozik a karácsonyhoz.
2009. dec. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk lehet, hogy idén lesz olyan, hogy már 23-án feldíszítjük a miénket, mivel este elutazunk a szüleimhez és ott leszünk 24, 25, én, 26-án a párom szüleinél és csak este keveredünk haza. Szeretném, ha azért nálunk is állna a fa, amikor hazamegyünk :)
2009. dec. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hoppá, hoppá!

13:12: fűt díszítetek?:)

Amúgy nálunk is az dec. 24-e fénypontja, hogy díszítjük a karácsonyfát :)

2009. dec. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!