Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha tehetnéd, mit változtatnál...

Ha tehetnéd, mit változtatnál meg a világon? Milyen világban élnél szivesen?

Figyelt kérdés
Bármit lehet irni. hogy képzeled el azt a világot, amiben szivesen élnél, mit változtatnál, milyen törvényeket hoznál?

2014. ápr. 21. 21:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

"Utolsó te nem vagy normális. Semmiben sem különbözöl azoktól, akiket "betiltanál"."


Kifejtenéd miért?

2014. ápr. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Én egyrészt keveset tudok a társadalomról ahhoz, hogy átfogó célokat alkothassak és hogy azok tényleg működjenek is, ha megvalósulnak.Ezzel szerintem nem vagyok egyedül, sőt.

Másrészt annyi mindet csinálunk rosszul, hogy a kijavítandó hibákat holnapig tudnám sorolni.De ez ugye csak a kérdés egyik fele, merthogy olyan államot kellene megvalósítani elméletben, ahol minden hiba ki van javítva, vagy a hibák száma és minősége a többihez képest minimális.Erre pedig még soha senki nem volt képes, mert nincs ideális államforma, a profitorientált világunkban a környezeti károk nem jelentenek semmit, s a többi.Egyszóval az egész társadalom alapjaiban rosszul működik, és ha változtatásokban gondolkodunk, akkor legelőször az emberek hozzáállásában kell keresni a hibát, ezen viszont semmilyen törvény nem tud változtatni, csak az ember maga és csak a saját személyére korlátozva.

Így tehát addig nem halad előre világjobbító mozgalom, amíg az emberek hozzáállása nem változik.

A válaszom tehát, hogy mindenekelőtt ezen változtatnék, mert minden másnak, ami rossz, ez képezi az alapját.A többin ráérünk akkor gondolkodni, amikor ezen túllendülünk.

2014. ápr. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Az emberek tudatossági szintjét kellene megemelni,megnövelni.

www.kvantumklub.hu

2014. ápr. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

#8-as: hülye vagy!

Egyáltalán nem vagyunk sokan a Földön, csak az sulykolják belénk. Olvass PPP blogot azt rá jössz.

2014. ápr. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
100%
Én olyan világban élnék ahol a műveltséged miatt nem néznek le. Ahol jobban értékelik a művészetet és a szépet. Ahol az igazi szépség számít szépnek és nem az átlagos. Egy ilyen világban az emberek sokkal jobbak lennének egymással.
2014. ápr. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Aha én vagyok a hülye, te meg egy olyan blogra küldesz, amit az általam említett 'délibábos', szaktudással nem rendelkező emberek írnak...
2014. ápr. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Naná, hogy hülye vagy, nézz meg pár videót pl. a Föld túlnépesedéséről, tudósok nagy része még kiszámolni sem tudja azt, hogy ha ilyen ütemben gyarapodunk akkor mikor népesedne túl a Föld. Amúgy meg, ha sokan vagyunk a Földön akkor kezdjük veled, egy hülyével kevesebb.
2014. ápr. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
- ja lemaradt: megtanítani az embereket értelmesen érvelni és megbízható forrásból tájékozódni. Különben csak a hülye vagy, idióta vagy...stb válaszok maradnak nekik.
2014. ápr. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

A Föld túlnépesedése valóban nem lenne probléma, ha megfelelően épülne fel a társadalom és sokkal környezettudatosabban élnénk az életünket.

Ideális állapotban a túlnépesedés veszélye még távolról sem fenyegetne, de ilyen életvitellel, mint amilyen a mai emberek nagy részének van, sajnos nagy gond, mert így a Föld nem tud minket eltartani sokáig.

Ha változtatunk, akkor viszont bőven van még hova népesedni gondok nélkül.

2014. ápr. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!