Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Pécsiek, szeretitek a városoto...

Pécsiek, szeretitek a városotokat? Szerettek ott élni?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 23. 08:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerettem és szeretem most is, és tök jó is lenne ott élni, ha lenne munka. De mivel az kb. nincs, ezért sajna ha nem szakadt rád a lottófőnyeremény, de szeretnél ténylegesen megélni is, akkor Pécs sajna nem egy jó választás.
2014. ápr. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak ismételni tudom az előzőt. Ott nőttem fel, imádtam ott élni, nagyon jó volt, de kénytelen voltam eljönni mert nincs semmi munka. Illetve mivel nincs munka és nincs az embereknek pénze így a szórakozási lehetőségek köre is egyre szűkül. Ha lenne rendes munka gondolkodás nélkül költöznék vissza, de erre sajnos nincs sok remény...pedig életem legszebb éveit töltöttem ott...
2014. ápr. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Imádom! Magyarországon sehol máshol nem élnék szívesebben. Nem túl kicsi, minden elérhető, de nem is zavaróan nagy. Pont jó!

Szerencsére normális munkánk is van. Semmi okunk a költözésre :)

2014. ápr. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!