Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti szeretitek/szerettétek a...

Ti szeretitek/szerettétek a középiskolátokat?

Figyelt kérdés
Akik nem szeretik/szerették, jó lenne, ha megindokolnák, miért nem. :)
2013. okt. 18. 17:06
 1/4 anonim válasza:
Nem szerettem. Rossz társaság rossz tanárok. Átmentem estibe hát... itt kellett volna kezdenem a középiskolai tanulmányaimat.
2013. okt. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kedveltem. Elit iskolába jártam, ami voltaképpen jó volt. Pár elkényeztetett sznobtól eltekintve alapvetően kulturált, normális társaság, no etnikum. Tanulás szempontjából is erős iskola volt.
2013. okt. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Már kilencedikben megbántam a választásom, de sajnos maradnom kellett, mert a családomban az első lettem volna aki nem végzi el azok közül aki odament. Híres volt a nyelvrő a suli és azert is mentem oda erre olyan szar tanárokat kaptunk hogy a fél osztály elment első fél évben és meg is bánta mindenki hogy odajött. Sajna tele is voltunk idiotakkal akik nem az iparikat választották a szintjúkhöz hanem ezt a jobb hírű sulit, tipik gazdag gyerekek is voltak és egész idő alatt klikkesedtek és bullyingoltak minket atlagosakat, akik normálisabbak voltak. Minden évben más tanárunk volt minden tantárgyból, utaltam az egészet mert egyik sem onnan tanított ahonnan a másik abba hagyta és azt hittem sosem lesz meg ott az érettségim, nyelvvizsgám nem is lett meg sajna. Utolsó évet el is logtam kb az egészet, úgy kellett tulelnem annyira utaltam az egészet és bánom hogy nem döntöttem anno jobban
2022. dec. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
3-as vagyok, az osztálytáaink a, c és e voltak és mi voltunk az e-sek, akiket évek óta utalnak az igazgató brigád, minden e-s osztályt megnyomoritottak és a legszarabb tanárokat és ofikat adtak és abba rakták a hülyébb diákokat is. A miénk az extrán utalt volt, mert sok idióta került közénk és ezért is rohadtul nehéz volt oda járni és kibirni
2022. dec. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!