Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szeretitek a blogokat? Erről...

Szeretitek a blogokat? Erről mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Most találtam, egy személyes blog. Ti szeretitek az ilyeneket?


[link]


2013. jún. 19. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Igazából magasról tojok az ilyenekre, mert tök ellentmondásos az egész.

Úgy épül fel, mint egy napló, tele személyes infókkal, de mégis az egész világnak ki van kürtölve minden belőle.

Meg nem is nagyon érdekel ilyen bensőségesen vadidegen emberek mindennapja.Van egyáltalán az ilyen blogíróknak magánélete?

2013. jún. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Első: igazad van, részben de szerintem aki blogol általában névtelen így le meri írni, mivel úgysem tudják ki ő. Vagy csak nem ír bele mindent pl ami mélyen bántja...
2013. jún. 19. 22:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem is abban merül fel ez a kérdés, aki olvassa, hanem abban, aki leírta.

Ha nekem kéne ilyet csinálnom, nem lennék rá képes, mert tudom, hogy gyakorlatilag bárki elolvashatja azt.

De embere válogatja, valakinek ez bejön.

2013. jún. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az elsővel.

Szoktam blogokat olvasni, de csak információszerzés céljából. Pl film és zene ajánlós blogokat.

Ilyet miért olvassak? Nem érdekel egy tök ismeretlen lelki élete. Mi értelme elolvasnom? Vannak barátaim, az ő lelki gondjaik érdekelnek személyesen, nem egy ismeretlen emberé.

Amúgy meg miért írja egyáltalán le valaki így az életét? Belenéztem itt-ott pár magánjellegű blogba, hát borzasztóak. Engem nem érdekel, hogy az illető felkelt 10kor, és elment fagyizni xy-al és jó volt :D Meg a többségen csak siránkoznak, hogy mennyi bajuk van... Ha nekem bajom van, a barátaimnak mondom el.

2013. jún. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A linkelt blog dögunalmas és érdektelen. A blogokról nagy általánosságban az a véleményem, hogy visszasírom azokat az időket, amikor az emberek még egy füzetben írták a naplójukat, és az íróasztalfiókjukban tárolták, nem osztván meg senkivel. A magánéletüket blogban közzétevő emberek magányosak, híján vannak a normális, élő kapcsolatoknak, amelyeket így próbálnak pótolni.
2013. jún. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!