Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Gyönyörű szerelmes történeteke...

Csilla200 kérdése:

Gyönyörű szerelmes történeteket szoktam álmodni. Megérne egy próbát a könyv írás?

Figyelt kérdés
Rengeteget álmodok szerelmes történetekről 15 évesen. Pedig még barátom sincs . És szerintem érdemes lenne egy próbát tenni a könyv írással . De így vélemény nélkül nem tudom mit kezdjek. Ha valaki tudna adni tanácsokat ,akkor szívesen fogadom őket .
2014. ápr. 23. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbálni írni nem kerül semmibe, maximum a kudarctól való félelmed tart vissza. Próbáld meg, írj, írj, írj, és meglátod, mennyire tetszik neked magadnak, ami születik belőle. Én magam is nagyon szeretek írni, óriási élmény. Úgyhogy bátorítalak. Ha pedig az álmok ellátnak történetekkel, jó dolgod van :)


Hajrá!

2014. ápr. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi,majd meglátjuk mi lesz . Remélem jól fog sikerülni.
2014. ápr. 23. 22:16
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A szerelmes történetek elcsépelt klisészerű ponyvavackok. Ha színvonalas dolgokat akarsz írni, ahhoz esztétikai tudás kell és új megközelítésmódot vinni a műfajba. Különben oylan színvonalú lesz az irásod, amit a balatoni nyaralókban szoktak olvasni a budin.
2014. ápr. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megjegyzem nem olvastam azt a twilight izét,és a filmet se szeretem ,ha arra gondolsz. Nem értem én se ,hogy mi jó abban ,hogy a lány folyton ábrándozik a vámpíról.
2014. ápr. 23. 22:22
 5/6 anonim válasza:

miért ne írhatna szerelmes történetet???

nem kell ahhoz se barát, se konkrét szerelem, hogy legyen képzelőereje valakinek.

szerintem állj neki, ez ne is legyen kérdés!

nem kell feltétlenül kiadni a könyvet, elég, ha jól szórakozol miközben írod, úgy érzed, hogy van valami célod.

én 13-15 éves koromban négy-öt füzetnyi romi regénykezdeményt, első szerelmes sztorikat megtöltöttem, nekem se volt barátom akkor még, csak egyszerűen szórakoztatott a dolog és jó volt lejegyezni ami a fejemben volt.

arra is mindenképpen jó lesz, hogy néhány év múlva visszaolvasod, főleg, ha már valódi tapasztalatod is lesz, és visszanézed majd, hogy milyennek képzelted ezeket a dolgokat, összehasonlítod a valósággal, stb.

írj írj!

2015. febr. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen nem szépirodalom alkotásával kell kezdeni, ha van kedve írni az nem kéne letörni, szerintem tök jó dolog ha valaki ír, függetlenül attól hogy mit.
2015. júl. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!