Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A túlnépesedés mai napig...

A túlnépesedés mai napig probléma?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 24. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:

A fejlődő világban igen.

A fejlett világban inkább fogy a nép - ami a nyugdíj miatt lesz probléma.

2014. ápr. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem. Holnap is probléma lesz.
2014. ápr. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Manapság büntetik azt az emberpárt, aki szaporodik?
2014. ápr. 25. 21:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon nagy, sőt egyre nagyobb probléma, ami már az emberiség létét, jövőjét fenyegeti. Sürgősen tenni kellene ellene, de a politikusaink tehetetlenek.


Meg kellene már érteni, hogy globálisan kell gondolkodni, mert a klíma is, gazdaság is globális.

2014. júl. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A természet előbb vagy utóbb 100%-os bizonyossággal elrendezi majd, ha mi nem tesszük meg valami módon. Ráadásul minél tovább halogatjuk a dolgot, és közben minél inkább gátoljuk a természetet a természetes munkálkodásában, annál nagyobb sírás lesz a vége a helyzetnek.


Szerintem én már nem fogok élni, mire ez bekövetkezik, bár még ebben sem vagyok igazán biztos. Azt viszont sajnálom, hogy a leendő gyermekeim és unokáim viszont nagy valószínűséggel bele fognak esni ebbe az időintervallumba.

2014. júl. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!