Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nektek is vannak nagyarcú...

Nektek is vannak nagyarcú külföldön dolgozó ismerőseitek?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 26. 19:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Csak itt a gyakorin.
2014. ápr. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

Hajaj nem is egy!

Kiment takarítani,aztán mostanság elfelejti megismerni a barátait.

2014. ápr. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én mások nagyarcú, külföldön dolgozó ismerőse vagyok. :))
2014. ápr. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Most a külföld nagy arcú (külön kell írni), vagy az ismerős?

Ahogy írtad, így a külföldet jelenti.


Milyen lehet akkor a kisarcú belföld?

2014. ápr. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 vadfanta válasza:
100%

Akinek külföldön lett nagy arca, annak belföldön is nagy arca lett volna ha elég magas pozícióba kerül.

A külföldi munka álltalában a buta és nyomorult faszokból hozza elő a nagy arcot.

Ha valaki otthon a barátod volt és kiment külföldre, az tuti a barátod maradt. Ha nem, akkor nem volt a barátod.

2014. ápr. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%
Én is ilyen nagyarcú külföldi ismerős leszek hamarosan. Úgy gondolom, igenis van rá okuk, mert ők ahelyett, hogy ücsörögnek a szarban és panaszkodnak meg sivalkodnak, voltak elég bátrak, hogy nekivágjanak a világnak és változtassanak a sorsukon. Nálam a tisztelet nem a beosztástól függ, hanem attól, hogy csak a szája jár valakinek vagy mer e tenni saját magáért sajnáltatás helyett. Ha itthon valaki magas beosztásba kerül, az legtöbbször nem azért van, mert annyira jó, hanem azért, mert hosszú a nyelve vagy jó az ismeretségi köre. Én erre nem lennék büszke és a legtöbbeknek ez nem jön össze. Kint viszont a munkámat ítélik majd meg és büszke leszek rá, hogy még ha takarítóként is, de sokkal megbecsültebb lesz a munkám, és hogy egyedül értem el, amit elértem, és mertem lépni.
2014. ápr. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ja, ami a barátokat illeti, őket már most csábítgatom, hogy jöjjenek velem :D De ha később gondolják meg magukat, akkor is segítek majd.
2014. ápr. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De milyen megbecsült munkád? Majd tapsolnak neked hogy milyen jó takarító vagy? Álomvilágban élsz kicsit nem?
2014. ápr. 28. 11:02
 9/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem tapsolnak, de legalább megfizetnek. Itthon meg elvárják, hogy szinte ingyen dolgozzon az ember csupa szeretetből. Épp ma olvastam egy fórumot, ahol halálra szidják pl. az orvosokat, akik nem keresnek annyit, mint amennyit én fogok takarítóként. Ha bemész egy wc-be, mit látsz? Nem azért néznek ki úgy, ahogy, mert nincs takarítás, hanem azért, mert ennyire becsülik itt mások munkáját.... Miért ne szarhatnám össze az egész fülkét? Majd úgyis kitakarítják... Ilyet nem látsz külföldön. Legalábbis, amikor múlt héten bementem egy londoni nyilvános wc-be egy nem is túl előkelő környéken, ledöbbentem a tisztaságon. És nehogy azt hidd, hogy ez azért van, mert óránként takarítanak...azért van, mert a beérkezők becsülik a munkáját annak, aki tisztán tartja a helyet, és nem barmolják szét.
2014. ápr. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem az a lényeg hogy mennyit keresel hanem hogy az mire elég. Londonban még egy saját lakást se tudsz kivenni takarítóként, valóban kimagasló életszínvonal ugye? Összecuccolni több emberrel és talán lesz saját szobád, de akkor már örülsz. KÖltözz egy olcsóbb nyugati kisvárosba, ott is lehet takarítani és talán még élhetőbb is lesz.
2014. ápr. 28. 11:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!