Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Normálisnak tartasz? Bővebben...

Normálisnak tartasz? Bővebben benntebb.

Figyelt kérdés

1.Mindenkinek azt mondom,hogy öreg vagyok,pedig 14/L.

2.Az órákon "néha" kabátban ülök benn.

3.Este fél 11ig nem tudok menni aludni,vagy még tovább van,hogy éhfélig fenn vagyok,vagy tovább ,pedig holnap suli s iskola.


2009. dec. 25. 18:40
 1/7 anonim válasza:
100%
inkább kamasznak...majd elmúlik
2009. dec. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb,én is ez szintén 14/l csak a kabátos nemigaz én inkább direkt kevesebb ruhába vagyokxD
2009. dec. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
detto ugyanez:D pedig én már 15 vagyok xDDDD (párnapja:P)
2009. dec. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ugyanez van :D kivéve az öreges dolgot... ezt úgyérted, h anonim oldalakon neten, vagy élőben? :O
2009. dec. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

kamaszkori nonkonformizmus.

Teljesen normális.

2009. dec. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak szigorra van szükség amúgy ma már normális.


1.Én is mondtam ,hogy öreg vagyok 8 évesen ,de csak viccből

2.Ha hideg van nincs mit tenni, kabát fel..

3.Nem fáradsz ki,menj a kertbe dolgozz vagy a szüleidnek segíts és meglátod fél 10 kor már alszol;)


Oké persze 14/l kamasz vagy még most van a határ a gyerek és a felnőtt közt.Itt már lehetsz felnőttes ,de közben gyerek is.Élvezd ameddig csak teheted!

2009. dec. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ki mondta, hogy ezek miatt nem vagy normális? Na az nem volt a normális! :)

Az öregség egy szubjektív érzés, nem objektív tény, és ez rájöhet akárhány éves emberre.

Ha fázol, nyugodtan vedd fel a kabátod, nehogymár megfázz amiatt, hogy mások mit szólnak.

A harmadik dologgal meg sokan így vagyunk, én is szeretek este fenn maradni, és utálok korán kelni.

28/n

2009. dec. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!