Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Örülnél ha pénzt kapnál...

Örülnél ha pénzt kapnál ajándékba egy "netes" barátodtól karácsonyra?

Figyelt kérdés

Én vagyok a "netes" barát,és én küldtem pénzt annak a lánynak.Nem kaptam semmi visszajelzést,megkapta-e,vagy örült-e neki.Barátok vagyunk,de ő tudja,hogy én többet érzek barátságnál.Azért küldtem pénzt,+ egyéb apróságot,mert azt írta,még karácsony előtt,hogy kirabolták,és elvitték a pénzét,így nem tud venni semmi ajándékot a fiának karácsonyra.Én csak segíteni szerettem volna,de lehet hogy sértésnek vette:(

Tudja a telefonszámomat,az e-mail címemet,sőt a címemet is,de majdnem két évnyi netes ismeretség után még nem tudtunk találkozni.(Én Magyarországon,ő Erdélyben lakik)

Legalább egy Sms-t küldhetett volna,vagy valami.

(Egyébként nem túl sok pénzt küldtem,31ezer Ft-nak megfelelő Román Lej-t.)


2009. dec. 26. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, ez elég kényes dolog. Persze, örülnék neki, de megfordulna a felemben hogy nem fogadhatom el... De mindenképpen visszajeleznék telefonon legalább. Szerintem hívd fel te, hogy megsértődött-e, tisztázzátok a dolgot.
2009. dec. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet még nem érkezett meg hozzá a pénz.Tudod ünnep van szünet van ilyesmi.Én mondjuk örülnék neki, meg hogy van még jó lelkű ,segítő ember a nagy világban. Ha az ő helyzetében lennék én valahogy viszonoznám, de el is szomorodnék.
2009. dec. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én bizony nem örülnék, még ha égető szükségem is lenne pénzre. Bántana, hogy valaki, akit csak a netről ismerek, csak úgy küldene nekem egy nagyobb összeget (én Mo.-on élek, de 31ezer Ft nekem is nagy pénz). Tudom, hogy sosem tudnám viszonozni és ezért is szörnyen zavarna.

A leírásodból látszik, hogy csak a jószándék vezérelt. Szerintem, hívd te és mondd el neki, hogy ezzel nem kaartad sem megbántani, sem lekötelezni, egyszerűen csak segíteni szerettél volna. Drukkolok, hogy sikerüljön! Sok szerencsét!

2009. dec. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát én speciel nem örülnék(persze jól jönne de elvi okokból), de őt nem ismerem, viszont ha tetszett neki ha nem, biztos visszajelzett volna valami, úgyhogy szerintem más van ott a dologban, vagy nem kapta még meg, vagy nem ér rá, stb... majd ha egy-két hete sem lesz semmilyen visszajelzés, kezdhetsz aggódni.
2009. dec. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nos, én még annak is örülnék, ha egy netes ellenségem küldene pénzt, nem hogy barátom. Az más kérdés, hogy van egy csomó szélhámos, akinek jó dumája van, ráér, és ha úgy alakul, hirtelen kirabolják. Mekkora buli, ha csak 40 vagy 50 netes segítőkész barátja van ilyenkor az embernek...
2009. dec. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

MUNKANAP: BANKON BELÜL aznap,

BANKON KÍVÜL 2-3 napba is beletelhet az átutalás fogadása.

Külföld 3-4 nap.

Közismert hogy HÉTVÉGÉN, ÜNNEPNAPOKON nincs GIRO átutalási fogalom!!!

Szerintem kedd, szerda körül fogja megkapni ,mivel gondolom nem bankon belüli az átutaláod.

2009. dec. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!