Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem szomorú, hogy elkapták...

Nem szomorú, hogy elkapták Farkas Pétert?

Figyelt kérdés

Az én válaszom kapásból, hogy DE IGEN, de kíváncsi vagyok másokéra is. Azért megálljon már a menet, olimikon, inkább erre legyenek büszkék, ráadásul titkosszolgálati módszerekkel sikerült, és mivel tartotta ügyvédjével a kpacsolatot, erősen megkérdőjelezhető, hogy nem pont ezt az internet-kapcsolatot nyomozták-e vissza, azaz akkor nem felhasználható ez a nyom, és még mindennek ellenére szerintem az eltelt idő alatt bizonyította, hogy nem veszélyes a társadalomra, azaz miért is a büntetés akkor? Mintha értelmetlen lenne kicsit.

Vagy csak mi gondoljuk így páran ....


2009. dec. 27. 19:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/89 anonim ***** válasza:
89%

de, zokogok...

azért mert van egy nyamvad olimpiai érme, rá már nem vonatkozik a törvény???

2009. dec. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/89 anonim ***** válasza:
91%
Egy bűnözőt elkaptak, miért lenne szomorú? Vagy ha az ember olimpikon, rá nem vonatkoznak a törvények?
2009. dec. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/89 anonim ***** válasza:
90%
Dehogy szomorú!Inkább az a szomorú,hogy csak ennyi idő után!Már rég a büntetését kellene töltenie!És még el is bujdokolt a kis gerinctelen... :S Hát én erre marhára nem vagyok büszke,akár olimpikon akár nem,ez inkább szégyen!Sőt,hogy olimpikon,az inkább csak rátesz egy lapáttal,annál nagyon szégyen!
2009. dec. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/89 anonim ***** válasza:
89%
*annál nagyobb
2009. dec. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/89 A kérdező kommentje:

Oké, akkor ne érzelegjünk, csak annyi, hogy tehát jó ideje bizonyítja, hogy alkalmas a normális életvitelre. Ez nem elegendő felmentő ok?


(ha neked meg olyan nyamvadt az olimpiai arany, hát gratulálok, mellesleg egy lofax "bűncselekménnyel" párhuzamba állítva)

2009. dec. 27. 19:19
 6/89 anonim ***** válasza:
92%
szánalmas hogy sok embert csak az érdekli hogy szerzett egy érmet az olimpián...elismerem nem kis teljesítmény de ettől a törvény még rá is vonatkozik
2009. dec. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/89 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
45%

Engem hidegen hagy F. Péter, de az túlzás, hogy a média úgy csinál, mintha micsoda eredmény lenne ez, mintha tőle rettegtek volna a falvakban a nyugdíjasok, vagy a városi járókelők.

Nem tudom, hogy bűnös-e, de mivel ma valakit agyon lehet verni úgy, hogy 1 év felfüggesztett jár érte, azt gondolom, hogy (felőlem) akár el is engedhetnék.

2009. dec. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/89 anonim ***** válasza:
89%

alkalmas a normális életvitelre...

mert menekülve nem követett el még pár bűncselekményt, hanem igyekezett meghúzni magát?

ez csak azt mutatja, hogy nem teljesen hülye, csak bűnöző

2009. dec. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/89 anonim ***** válasza:
50%
Az ilyen férget agyon kéne lőni.
2009. dec. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/89 anonim ***** válasza:
94%

"az eltelt idő alatt bizonyította, hogy nem veszélyes a társadalomra"


Ennyi erővel az elszökött rabok 95%-a felmentés kaphatna.

2009. dec. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!