Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem szomorú, hogy elkapták...

Nem szomorú, hogy elkapták Farkas Pétert?

Figyelt kérdés

Az én válaszom kapásból, hogy DE IGEN, de kíváncsi vagyok másokéra is. Azért megálljon már a menet, olimikon, inkább erre legyenek büszkék, ráadásul titkosszolgálati módszerekkel sikerült, és mivel tartotta ügyvédjével a kpacsolatot, erősen megkérdőjelezhető, hogy nem pont ezt az internet-kapcsolatot nyomozták-e vissza, azaz akkor nem felhasználható ez a nyom, és még mindennek ellenére szerintem az eltelt idő alatt bizonyította, hogy nem veszélyes a társadalomra, azaz miért is a büntetés akkor? Mintha értelmetlen lenne kicsit.

Vagy csak mi gondoljuk így páran ....


2009. dec. 27. 19:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/89 anonim ***** válasza:
81%
Ha valaki bűnöző azt akkor is büntessék meg ha előtte olimpikon volt. Mióta felmentés ez a bűncselekményekre? Undorító, hogy valaki azzal próbálja megúszni a jogos büntetést, hogy mi is volt ő egykor.
2010. jan. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/89 anonim ***** válasza:
50%
Húú,menny gonosz ember van itt,aki csak rosszat akar a másiknak!Hát ilyenek vagyunk mi magyarok,elfelejtjük,az olimpikonjainakat és még bele is rugnánk,ha tehetnénk."Megérdemelte" a szemét,látom a többség így látja!De én nem csatlakoznék a többséghez,nem vagyok szomorú amiatt,hogy elkapták,de nem is örülök,mint itt egyesek.Hibát követett el,és a könnyebbik utat választotta a pénzszerzéshez,amit a törvények nem tolerálnak.Mindenkivel előfordulhat,hogy megtéved,de mivel nem erőszakos bűncselekményt követett el,ezért én nem ítélem el érte annyira.Az már más dolog,hogy a törvények igen.Én max 1évet adtam volna egy ilyen bűncselekményért.
2010. jan. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/89 anonim ***** válasza:
77%
18:07: Kit érdekel, hogy olimpikon volt, ha bűnös. Jó helyen lesz a sitten.
2010. jan. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/89 A kérdező kommentje:

Én is azt hiszem, enyhén szólva eltúlozták ezt kicsit, merthogy ők most példát statuálnak, de nagy balfaxság volt.


A híres magyar gonoszságról pedig már hiába is írunk, látod milyen emberek vannak .... de örülök, hogy van aki ettől nem érzi magát egynesen a mennyekben és kicsit van benne valami racionalitás is.

2010. jan. 5. 22:52
 65/89 anonim ***** válasza:
63%
Bűnözőnek börtönben a helye. A szomorú inkább az, hogy eddig úgymond az állam pénzén bujkált (életjáradék az aranyérméért).
2010. jan. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/89 anonim ***** válasza:
63%

Kedves Kérdező, senki sem érzi magát a Mennyekben azért mert elkaptak és megbüntetnek egy olimpikont. Az, hogy Te ezt feltételezed, az a rossz indulat. Te vagy (és a 18:07-as válaszoló), aki éppen az ellenkezőjét gondolod jogosnak, vagyis hogy felmentést kellene kapnia, mert olimpikon, miközben mások is ugyanúgy tesznek az országért, csak nem szerepelnek a tévében.


De hiába is magyarázzuk már ezt neked, ha több mint 50 válaszon után sem érted...

2010. jan. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/89 anonim ***** válasza:
Inkább azt tartom szomorúnak, hogy egy olimpikon ilyen kétes ügyekbe keveredik. A sportolónak a becsületességet és a tisztességet kéne képviselnie.
2010. jan. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/89 anonim ***** válasza:
Miért hiszed magad racionálisnak a kérdésben, amikor színtiszta demagógia, amit egyfolytában hajtogatsz?
2010. jan. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/89 anonim ***** válasza:
31%
mivel az olimpiai eszme nem csak a sportról és a teljesítményről szól, hanem a tisztességről is, én az érmét is visszavenném!!!
2010. jan. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/89 A kérdező kommentje:

utolsó:

ezt hol olvastad? na meg a tisztesség azért egy filozófiai kérdés inkább, sztem ne menjünk bele. az olimpiai érem valamilyen teljesítményt tükröz, na azt elérhette hű de aljas gazemberként is és kisanygyalként is.

nem?

2010. jan. 6. 19:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!