Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy lehet valaki sikeres...

Hogy lehet valaki sikeres ember? Muszáj, hogy 5-ös tanuló legyen? Szerintetek hogyan lehet sikeres lenni? 4,1 az átlagom, ezzel lehet valamit kezdeni? Meg jó vagyok a nyelvekből? 15F

Figyelt kérdés

2014. máj. 13. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze. Einstein is közepes tanuló volt.
2014. máj. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sikernek a mai világban azt nevezik, ha van sok pénzed. Tehát ahhoz kell értsél, hogy minél több pénzt tudj szerezni. A legbiztosabb módja ennek, ha a pénzügyet tanulod meg, és akkor előnybe kerülsz azokkal szemben, akik ezt nem tanulták meg.
2014. máj. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
4,00 és 4,50 között mozgott az átlagom középsuliban, de csak azért, mert nem voltam hajlandó leülni megtanulni azt, ami nem érdekelt. Ma, 23 évesen a havi fizetésem 2 és 3 millió között mozog, rajtam áll, hogy pont mennyi lesz és még csak egyetemista vagyok. A nyelvek sokat jelentenek egyébként. A legfontosabb azonban az, hogy felismerd a lehetőségeket. ;)
2014. máj. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sokat segítettek. :)
2014. máj. 14. 14:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyetemen tanulsz és KÖZBEN 2-3 millió forintot keresel HAVONTA? Hogy?
2014. júl. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Külföldre dolgozom és nem minden hónapban van meg a 2-3 millió. Van, mikor csak 500 ezer, ez attól is függ, hogy mit és mennyit vállalok. Nem mondom meg a konkrét szektort, de szabadúszó vagyok.
2014. júl. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!