Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jó tanuló vagyok, bármi...

Jó tanuló vagyok, bármi lehetnék, de én egyszerűen énekelni szeretnék. Csak az a gond, hogy nem biztos, hogy sikeres lennék. Egyébként jó hangom van. Karriert vagy tanulást válasszak?

Figyelt kérdés
2008. febr. 15. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sztem érdemes tanulnod is, mellette vagy utána még énekelhetsz, de legyen valami hétköznapi szakmád, valami, amivel pénzt kereshetsz,pláne, ha az éenklés nem jön össze. Hobbi szinten attól még megmaradhat és csinálhatod is. Sőt, "főállásban" is foglalkozhatsz vele, ha van aki szponzorál, de azért én a helyedben tanulnék is, hátha beüt a krach, legyen mihez nyúlnod, egy tartalék. sok sikert :)
2008. febr. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért ének területén igazán komoly iskolák vannak. Akár akadémiai szintű képesítést is szerezhetsz.

Tehát össze lehet kötni a tanulást az énekléssel, hiszen tanulhatsz zenetanárnak is pl...

2008. febr. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

tanulj zenét, de mindenképp legyen valami foglalkozásod

mert elkezdesz énekelni, mégha sikeres, "sztár" is leszel MO.-n valsz akkor sem fogsz túl jól élni, egy csomó híres zenész akik naponta vanna a tv-ben, csóróbb helyen lakik mint én, hehe pedig egyáltalán nem vagyunk gazdagok sőt..

2008. febr. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Na attól hogy jótanuló vagy még nem lehetsz minden. A tanulás mellett még tehetség is kell minden munkához. Lehet üzletembernek tökre béna lennél, de mondjuk egy kiváló orvos lesz belöled.

így az énekléshez is tehetség kell. és ahogy írták lehet zenét tanulni, akár komolyzenét vagy könny´üzenét is.

amúgy nekem volt egy osztálytársam aki kicsi gyerek kora óta szinisuliba is járt, tehetséga nagyon sok volt gyönyrü hangja volt, de mindig olyan béna körökbe került hogy már vagy 3 haknizós társaságban volt de még a rádóban egyszer sem hallotam. sajnos neki hiába volt tehetsége ezt senki nem fedezte fel, pedig az egész élete a zene körül forgott forog.

2008. febr. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tedd azt amit legbelül érzed hogy kell tenned. Olyan fontos hogy az ember azt csinálja amit szívből érez!! Én is így tettem és nagyon boldog vagyok hogy nem egy olyan szakmám lesz amit legszívesebben elfelejtenék, és szenvednem kellene majd minden nap. Ha énekelni szeretnél, tegyél meg mindent ennek érdekében!! És így igaz, lehet belőled énektanár vagy zenetanár is a végén, vagy elmész külföldre, stb. Önbizalom nélkül pedig el se kezdj karriert csinálni. Menj el pár énektanárhoz, tanulj énekelni, iratkozz be akadémiára, és majd meglátod, ha jó vagy, és te is elhiszed magadról, nyitva áll alőtted a világ.
2008. febr. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
76%

Én is ugyanígy jártam!

Én sem tudom hogy mit tehetnék.

De minden álmom hogy énekes legyek. Kérlek adjatok tippeket hogy mit kéne tennem mindennek érdekében. Msn címemre: beus_1996@citromail.hu

2009. aug. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Szerintem tanulj mert az biztosít rendes biztos munkát4

De alapíthatsz bandát és lehet hogy sikeresek/sikeres lehetsz

2009. aug. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha énekes szeretnél lenni, mindenképpen Amerikába menyj mert ott jól fizetnek, és találsz is jó managert, és persze ott jobban megéri énekesnek lenni mint Magyarországon!!! énis énekes szeretnék lenni de én külföldön szeretnék, nem pedig a saját országomban, jah és nem vok magyarországi! 15/L
2010. aug. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Loreana válasza:

Szia!


Először a tanulás, ez nagyon fontos. Főleg, ha kitanulsz valamilyen szakmát. Én úgy gondolom, hogy nincs lehetetlen, csak tehetetlen. Persze senki sem garantálja, azt hogy ha belevágnál majd egy zenei karrierbe, nem ütközöl akadályokba , de ha már teszel érte, ha megpróbálod és így sem sikerül, akkor elmondhatod, hogy igen megpróbáltam és már tudni fogod, hogy mi az ami nem a Te utad.Ha gondolod, tudok adni egy e-mail címet jampopiskola@gmail.com itt foglalkoznak ének oktatással és sok más egyébbel. Itt tudsz érdeklődni, biztos szívesen válaszolnak a kérdésedre.

2011. okt. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!