Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Helytálló szerintetek az a...

Helytálló szerintetek az a vélemény, hogy a lányok/nők a férfiaknál jóval nagyobb arányban félnek a szellemektől és egyéb természetfölötti vagy földönkívüli dologtól?

Figyelt kérdés
2009. dec. 28. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Én nő vagyok,de sose féltem ilyesmiktől,mert nem hiszek a létezésükben.
2009. dec. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Naná! A nőket jobban be lehet ilyenekkel hülyíteni. Mit gondolsz, miért vannak a női magazinokban horoszkópok meg mágiával foglalkozó cikkek?
2009. dec. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 maundrel válasza:
88%
hát az tény hogy a nők fogékonyabbak a természetfölötti dolgokra mint a férfiak. :)
2009. dec. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%

A nők (általában) intuitívabbak, továbbá nagyobb jelentőséget tulajdonítanak az apróbb dolgoknak.

A férfiak az egészre összpontosítanak, lényegre törőbbek, etc. szintén általában.

kategorikusan nem gondolnám hülyítésnek, de valóban sok butaság is hódít..

2009. dec. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

igen :) én pl kiskorom óta rettegek ezektől a dolgoktól(de mégis érdekelnek)... a párom pl nem fél tőlük annyira, csak szimplán érdekli


20/L

2009. dec. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!