Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért érzem magam úgy a többi...

Miért érzem magam úgy a többi ember között, mintha valami földönkívüli lennék ők meg mind ugyanolyan, unalmas emberek?

Figyelt kérdés

tudom hogy hülyeségnek hangzik,de komolyan :D

úgy érzem magam egy társaságba,hogy nekem teljesen más az érdeklődési köröm,mint a többieknek,mert amíg ők próbálnak megfelelni a mai divatnak,én csak élem az életem és nem csinálok olyanokat mint a mai tizen éves lányok többsége,hogy 13 évesen én vagyok a város kvája,hanem egyszerüen itthon is le tudom magam kötni olyan dolgokkal,hogy pl legózok :P mármint nem úgy legózok mint egy 5 éves,hogy így játszok a figurákkal,hanem építkezek :D

miért van ez?

és szerintetek baj hogy én nem vagyok olyan mint mások?

13L


2011. júl. 27. 13:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Minden 13 éves ugyanezt gondolja magáról, amit te (csak ki ilyen, ki olyan indokkal). Életkori sajátosság, semmi több, majd ez is elmúlik. Az, hogy tényleg a tucatemberek közül kitűnő egyéniség vagy-e, csak jóval később derül majd ki.
2011. júl. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Nem csak 13 évesek gondolják ezt, de még 20 vagy a fölöttiek is. Van aki kinövi, van aki nem. Kérdés, melyik a jobb.
2011. júl. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy UFO, nyugi.

Csak rossz közegben mozogsz.

2011. júl. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
nem feltétlenül kinövés kérdése. Lehet hogy valóban jóval intelligensebb a többieknél. Ha az iq-ja 150, többieké meg 150, akkor sokmindenről nem lehet beszélni velük.
2011. júl. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
...mármint a többieké 100...
2011. júl. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

hát .. nem arról van szó hogy okosabb vagyok náluk mert az tény hogy idióta vagyok ők meg kitűnő tanulók de valahogy mégis olyan ... ugyanolyanok és állandóan ugyanarról beszélnek,ugyanolyan ruhákba járnak,mindenük ugyanolyan és én meg változatos vagyok,nem járok a mai "divatos" cuccokba hanem megelégszek egy farmerral meg egy pólóval azt csü.

meg amúgy nem tudom miért,de így is kitűntem a tömegből,mert amíg a betonkeverő nagyságú osztálytársaimat,akik próbálnak divatosak lenni ezért minigatyában meg minipólóban jönnek,és van rajtuk 5 kiló vakolat,őket senki se cikizi,de engem meg a suliba egy csomóan baszkurálnak,pedig nem vagyok se kövér,tök átlagos az arcom meg minden,mégis engem jöttek cikizni ..

és mások is mondták hogy ez azért van mert bennem keresik a fő ellenséget,mert én nem olyan vagyok,mint a többiek ..

bocs a regényért :P

2011. júl. 27. 14:12
 7/15 anonim ***** válasza:

Szegény lány :D Amúgy csak irigykednek, hogy van stilusod. Hidd el nekem :) Mivel nekik nincs, próbálnak elnyomni, eltaposni téged mint a csótányt, hogy ne legyél jobb náluk. Én azt javaslom, hogy ne barátkozz az olyan lányokkal aki szerinted kurvulós, hülye, liba, plázanuna csajok, hanem inkább ahelyett hogy hallgatod hogy a WestEnd-be, vagy tudom is én hol akció van, és hogy melyik pasi melyik "csajt tette meg", meg hogy milyen vagány ruhákot láttak, INKÁBB nézz meg egy jó dokumentumfilmet, tanulmányozd a történelmet, ismerkedj meg más népekkel, népszokásokkal. Ezt megteheted neten keresztül :) Nem ajánlom még a pasizást, mert a veled egykoru pasik igyis ugyis csak ki akarnának veled tünni a tömegből, esetleg megalázni, megszivani. Nos. Ennyi jutott eszembe :) Ja és ha van egy olyan baratnőd, mint amilyen te vagy, akinek van stilusa és nem az a legnagyobb gondja hogy nem tudja megvenni "ruhát", akkor szerintem barátkozz vele. Na nem untatlak :D

Üdv,

14/F

2011. júl. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 KIss robi válasza:
szerintem nem vagy ufo vagy bármi.a mai lányok tiszt a kivételnek enye kvák nem baj az ha más vagy mint ök mert van egyéniséged.lehet hogy épitész leszel a sok legotol.:) én spec betürt ingel járok.LÉGY EGYÉNISÉG
2011. júl. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Amugy én most éppen Hitler - A sátán felemelkedése dokumentum filmet nézem, ajánlom neked is! Suliban sok hasznát fogod venni :D

2011. júl. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :D

amúgy ez tudom hogy nem ide jön de úgy birom hogy valahogy itt olyan normális emberek vannak :D

miért nem ilyenek az osztálytársaim? xd

2011. júl. 27. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!