Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen tanfolyamra (vagy...

Milyen tanfolyamra (vagy akármire) járhatnék hogy új emberekkel ismerkedjek meg?

Figyelt kérdés

szóval az a helyzet, hogy itt vagyok 22 évesen, és úgy érzem nincsenek barátaim, vannak haverjaim, de mindenki dolgozik vagy tanul, én is járok suliba, de ott sem alakult ki igazi társaság...

és arra gondoltam h beiratkozok vmi tanfolyamra, vagy akármire, csak h új emberekkel találkozzak... bulizni nem járok...

és az is a baj h nagyon de nagyon nehezen nyilok meg embereknek, és ezen muszaj változtatnom... :( szóval eléggé egyedül vagyok...

interneten nem akarok barátkozni!


2012. jan. 15. 12:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Menj salsázni. Oda nem kell feltétlenül párban menni, de remek ismerkedési lehetőség.
2012. jan. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 bánomisén ***** válasza:
53%
Mi érdekel? Annak megfelelően keress valami tanfolyamot és iratkozz be.
2012. jan. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Semmi értelme csak ezért tanfolyamra iratkozni, és változtatni sem feltétlenül muszáj. Az internet jó "pálya" a dumáláshoz, kötelezettség nélküli kommunikációhoz, IRL pedig nagyon kevés _igazi_ barátja van az embereknek.

Ahogy a régi mondás tartja:

A régi barát aranyat ér.

Egy új barát ezüstöt.

Nagyon nagy részük meg sz@rt se.

2012. jan. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

de jó, a tánc már nekem is eszembe jutott :)

hát régen jártam ien kézműves tanfolyamra, de akkor még kicsi voltam... (12-13 éves)

azt ennyi idősen is lehetne...?

2012. jan. 15. 12:59
 5/11 bánomisén ***** válasza:
53%
Miért ne, ha van kedved hozzá? Amatőr kézművesek is vannak.
2012. jan. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jó ötlet a tanfolyam egyébként is, de ha a mostani sulidban sem találtál barátokat, és nehezen nyílsz meg embereknek, akkor ott szerinted hogy fogsz?
2012. jan. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ha egyetemen nem találsz barátokat,akkor tanfolyamon se fogsz szerintem,van egy ismerősöm,aki hasonló cipőben jár,ő se nyit mások felé
2012. jan. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Én a túra csoportokat ajánlanám. Elmentek mondjuk minden második vasárnap egy 20km erdei túrára. Friss a levegő, szép a környezet és a több órás séta alatt ugye szokás beszélgeti.:)

De járhatnál autóvezetésre is, én ott ismertem meg a párom 5 évvel ezelőtt.

A konditerem is egy jó lehetőség, csinos is leszel, egészséges és ott is lehet beszélgetni egy mondva-csinált ürüggyel.

A főző tanfolyam is tud hasznos lenni és ha jól tudom ott párban is dolgoznak.

Énekkar?

Próbálj olyan helyre eljárni, ahol úgy mond muszáj beszélned, mert kell páros tevékenység vagy a feladat elvégzéséhez kell a kommunikáció, így rá tudod venni magad "szükségből", hogy nyiss mások felé.

2012. jan. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Még utolsó vagyok:

Én az állatmenhelyen való önkénteskedést is tudnám ajánlani. Jót teszel és jó emberekkel vagy körülvéve, akik általában kedvesek és megértők.

2012. jan. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vagy menj el egy önismereti pszichodráma tanfolyamra. Ott mindig kialakulhatnak barátságok.
2012. jan. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!