Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Gyakorikérdés-függő lettem!...

Gyakorikérdés-függő lettem! És ti?

Figyelt kérdés
Naponta egy órát minimum itt töltök, minden éjjel várom, mennyit ugrok a toplistán! Vettem ma egy sört, hogy megiszom, ha bekerülök az első kétezerbe. (ma várható) Normális ez?Ha te is függővé váltál, írj! Mindenkit felpontozok!
2009. dec. 29. 22:08
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
84%

én is függővé váltam, de ezt nem az ígért pont miatt írtam.

jó, hogy én is tudok sokmindenben segíteni másoknak. meg sokat tanulok is itt. (bent vagyok az első kétezerben)

2009. dec. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
85%
Énis függő vagyok, de engem nem érdekel a toplista:D Azért most megnéztem, pedig még sosem néztem emg. Én benne vagyok az első 600-ban:)
2009. dec. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
84%
én is kezdek az lenni:P:D hol lehet ilyet megnézni hogy benne vagy az első kétezerben?:D:D:D
2009. dec. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
85%
én is függő lettem napi 2 órát tuti hogy fenn vagyok (ezt most nem a felpontozás érdekel) mert sok dologba tudok tanácsot kérni és ha valakinek kell akkor tudok segiteni örülök hogy erre az oldara rátaláltam:D
2009. dec. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Jó persze, segíteni másoknak itt remek dolog, én is ezért vagyok itt, ezért nyilvánvaló, hogy Ti nem (csak) a pont miatt válaszoltok! A Főoldalon legalul van a Toplista.
2009. dec. 29. 22:19
 6/35 anonim ***** válasza:
80%
velem is igy van...annyi kérdésem van,össze szoktam irni mit akarok megkérdezni.van hogy nem válaszol senki,de többnyire megtudok valami hasznosat.válaszolni is szeretek,jó érzés ha talán segithetek valakinek
2009. dec. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
80%
éníís :)
2009. dec. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
80%
Eddig azt sem tudtam hol van a toplista és mi az, de most legalább megnéztem és az első ötszázon belül vagyok. Bár eddig sem érdekelt a pontozás, ezután sem fog, de ha van időm, akkor többször is benézek egy nap.
2009. dec. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim válasza:
83%
Én "csak" a négyezer közé jutásért harcolok:-)))
2009. dec. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
77%
Függő ugyan nem vagyok, de néha nagyon itt tudom felejteni magam. Főleg, ha éjjel már mindenki alszik. Olvasgatok, nevetgélek, bosszankodok, aztán csak azt veszem észre, hogy hoppá, holnap van. Van olyan, hogy sok érdekes kérdést írnak ki egy nap, de olyan is van, hogy hiába tallózgatok, egy olyat sem találok, ami írásra késztetne, olyankor uncsi és gyorsan lelépek. Ha pár napig nem tudok feljönni, nem kezdek el hörögni és nem habzik a szám, de olyankor ha újra időm engedi, felnézek, hátha sokkérdéses nap van :) Jócskán benne vagyok az első 2000ben, megnéztem :)
2009. dec. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!