Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Honnan ismerni meg a hazudós...

Honnan ismerni meg a hazudós embert?

Figyelt kérdés
Nem a formájára vagyok kiváncsi, hanem arra hogy beszélgetésben ki lehet-e szürni a hazugságot.
2009. dec. 30. 09:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
Hát ha nem nézz a szemedbe, egyfolytába lenézz.. Vagy vörös feje lesz.
2009. dec. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom, talán onnan, hogy nagyon lassú. Mivel hamarabb utólérni, mint egy sánta kutyát...
2009. dec. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%

Ki lehet szűrni, de nagyon kell figyelni és megjegyezni, hogy miket mondott.

Van, aki annyira profin hazudik, hogy azt lehetetlen megállapítani.

2009. dec. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%
Ha jó ember ismerő vagy igen.De a hazug embetr hamarabb utól érni mint a sánta kutyát....
2009. dec. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
96%
Röviden: Ha a mimika és a gesztikuláció nem áll egyensúlyban a mondottakkal.
2009. dec. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
97%

Csúnyán mondom, de így igaz. A hazug ember mindig oda sz@rik, ahol haszna van belőle. Ergo: a hazug emberek érdekemberek. Neked mást mond egy dologról, nekem ugyanarról megint mást. Mindig a hazug ember a legtökéletesebb, a legfedhetetlenebb, az ő gyerekei egy percig nem tanultak, mégis kitűnő diplomát kaptak az egyetemen, ő munka után még 2-3 óra hosszát tornázik, 4 óra hossza alvás elég neki, de mégis átásítozza a fél napot...stb.


Fel fogod ismerni, ne aggódj.

2009. dec. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%

Ja, mégvalami! A hazug embert soha ne próbáld "meghazudtolni"! Az nem fog bejönni! Ha a hazug ember mond valamit, akkor ámítozz, hogy: Oh, tényleg? Nahát! Ezt nem is gondoltam volna! De jó neked, hogy irigyellek!


Az ilyenektől majd figyeld meg milyen szánalmas vigyor lesz az arcán. Elbízza magát, és lehetetlenebbnél lehetetlenebb hazugságokat fog kitalálni! A végén már mindenki rajta fog röhögni, és észre sem fogja venni!

2009. dec. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
49%

az nem biztos hogy hazudós aki neked is mást mond meg nekem is mást mond

talán nem akar nyilvánosságra hozni olyan dolgot ami másra nem tartozik, ezért mond mást

2009. dec. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%

Igen, figyelni kell, mert előbb-utúbb nem lesz összhang abban amiket mond. Egyre több dolog lesz gyanús a mondókájában.


Vannak nagyot mondó emberek is. Aki egy társaságban rendszerint túl akarja licitálni a többieket. nyilván őket hamarabb ki lehet szúrni.

2009. dec. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
38%
Piros az orra és sántít.
2009. dec. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!