Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy éreznétek magatokat, ha...

Hogy éreznétek magatokat, ha ismertek lennétek, és emberek milliói mindenáron meg szeretnének ismerni benneteket?

Figyelt kérdés
Az előbb néztem egy interjút egy külföldi énekessel. A lány, aki beszélgetett vele, ugy nézett ki, mint aki mndjárt összeesik. Csak belegondoltam, milyen érzés lenne ha pl velem lenne igy, én nem tudnám felfogni, hogy ennyi ember szeret, rajong értem, és azért, amit csinálok. Vannak, akik száz kilómétereket utaznak csak hogy ott lehessenek kedvencük koncertjén, vagy találkozzanak, fényképezkedjenek vele. Aztán az ajándékok, emlékek, levelek, autogramkérések, párkapcsolati ajánlatok stb... Nem tudom, ha velem történne, teljesen felfoghatatlan lenne számomra, de egyben csodálatos is.
2011. szept. 6. 23:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
én nagyon jól érezném magam annyi pénzzel, mint amennyi nekik van. a többi nem izgat :D
2011. szept. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ideig-óráig élvezném. Aztán eljönne a nap, amikor rájövök, hogy akkor is rajonganak értem, és zaklatnak, ha én nem akarom.

Borzasztó lehet, hogy nem tudsz elvegyülni egy boltba. Nem tudsz egyet sétálni a belvárosban. Ha véletlenül smink nélkül mész ki az utcára, vagy kitörik a cipőd sarka, akkor másnap már igénytelennek neveznek az újságok címlapján.

2011. szept. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem előbb azt kellene megértenem, hogy hogyan lehet "rajongani" egy tök idegen emberért azért, mert elénekel 2 dalt, vagy rúg 3 gólt, vagy szerepel 5 filmben... Nekik is két fülük van, két szemük, meg egy orruk. (két lábat nem írok, mert Deák Bill Gyula reklamálhatna) Fel nem foghatom ezt a rajongás dolgot.
2011. szept. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább olyan híresség lennék, akinek a munkásságát ezer év múlva is megbecsülik, de a magánélete a szomszédait sem érdekli.
2011. szept. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%

Harmadikkal egyetértek, a rajongást én sem értem. Habár nyilván vannak olyan előadók/színészek stb akiknek a munkájukra jobban odafigyelek, mert jobbnak tartom mint másokét.. de a rajongás? Azt nem értem.

Ezt leszámítva, ha értem rajonganának az más, azt bírnám. Bár én inkább író szeretnék lenni, nem valami celeb, írókért meg nem szokás ilyen idióta módon rajongani.

2011. szept. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A pénzüket elfogadnám, de az hogy a csajok milliói lennének oda értem őszintén szólva zavarna. Inkább legyen egy aki tényleg imád mint embert és nem csak mint ismert énekest mondjuk.
2011. szept. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindennek ára van.


Én pl nagyon örülnék neki, hogyha felismernének az utcán, odajönnének csak úgy spannolni valami olyannal hogy "hé, nem hiszem el, hogy te vagy az". Persze vannak olyanok, akiknek nem "való", de én el tudnám képzelni magam úgy.

2011. szept. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

elég megterhelő érzés lehet. nem szívesen lennék ismert ember.


fiatalon én is odavoltam az egyik legnépszerűbb magyar énekesért, aztán amikor már jött a hús-vér szerelem, akkor alábbhagyott a dolog. ma is tisztelem és szeretem a munkásságát, gyakran hallgatom a dalait, de már nem rajongok érte úgy mint egy tini.

2011. szept. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
hát én azért nem bánnám
2011. szept. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a rajongás túlmenne az én személyes határaimon (folyamatosan zaklatnának, követnének, akárhova is megyek, mindig figyelnének, tudnák, éppen mit eszem-iszom, hol vagyok, nem lenne gy szabad, önfeledt percem, mert még akkor is követnének, mikor épp pihennék, magánéletet élnék... mindenképp a legjobb barátaim akarnának lenni vagy a szerelmükkel üldöznének olyan szinten, hogy az már fárasztó, és ha egyszer nem állnék le beszélgetni, mert sietek vagy szarul vagyok, már körbeposztolnák azzal a netet, hogy mekkora egy bunkó vagyok stb.), akkor egyáltalán nem örülnék neki. Ha meg megmarad normális szinten, akkor nagyon örülnék neki-bár őszintén szólva akkor sem érteném meg, hogy vki, aki nem ismer, hogy tud úgy rajongani értem, hogy mindent tudni akarjon rólam pl...
2011. szept. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!