Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Én voltam a pofátlan vagy a...

Én voltam a pofátlan vagy a tanár bunkó?

Figyelt kérdés

Ma voltunk osztály kiránduláson és ahogy jottünk haza a buszon mondta hogy csendes meg jó voltam, én meg erre azt mondta azért mert rosszul vagyok. Ezután pedig ő ezt mondta: hogy akkor már az én óráimon is lehetnél mindig rosszul. [Heti 11 órám van vele mivel az ofim, ja meg nem is szoktam rossz lenni max. HETI 3-4 rám szól de tobb nem..] Aztán én azt mondtam hogy ha rosszul leszek ő rá célzok. [tudom ez eléggé pofátlanság, de ha én buszon rosszul vagyok akkor szinte pokolban vagyok, mivel eléggé érzékeny gyomrom van, hiába szedtem be gyógyszert, és ezért nagyon rosszul esett] erre elkezdte magyarázni hogy ez mennyire meglátszódik hogy otthon hogy neveltek meg minden, ő azt állítja amilyen a család olyan a gyerek is pedig nem, szerintem ő ezt viccnek szánta az elején, csak a vicc nekem nagyon rosszul esett, azért szóltam vissza. egyébként 12/L 6.-os, ő meg FÉRFI 53 éves

azt tudom eléggé szemtelen voltam, de ennyire hogy a családomat szidja?



2014. máj. 29. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

viccnek szánta a legyél mindig rosszul az óráin dolgot és te reagáltad túl

bár így hogy nem érezted jól magad, végülis nem mondanám hogy csak a te hibád és azért annyira nem volt durva

nem kellett volna visszaszólni, de a tanárod is túlreagálta

2014. máj. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Te voltál a nagyon bunkó, a tanár beszólása se volt valami kedves (mármint a családodról, mert előtte tuti poénból mondta csak a másikat). Nem kellett volna magadra venned azt a rosszullevős poént, és végképp nem kellett volna ilyen gusztustalan beszólás, hogy majd őrá célzol. Ez elég undi volt, már bocsi.
2014. máj. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Bunkó voltál. Mégpedig azért mert elfelejtettél egy dolgot vagy ahogy a tanár is mondta a nevelésed hibája az, hogy 12 évesen visszafeleselsz egy felnőtt embernek. Tiszteletadás nem sok szorult beléd..
2014. máj. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mentségemre szóljon ő nem csak most ilyen neki mindig voltak velem gondjai, mindig engem hagyott ki mindenből [pl.: az a zokása félévkor aki megérdemli kap a tanulmányi eredményéért

dicséretet, még a 3-4 tanuló is kapott csak én nem pedig egy 4-esem volt a tobbi otos, de ez így volt tavaly is.., meg kb. heten ültünk a padon játszottunk és mondja nekem hogy száljak le leszáltam és megkérdeztem szépen miért csak nekem kellett erre azt mondta mert ő nekik megengedi de nekem nem mert nem szeret, meg ha az osztály fent marad szünetben akkor csak egem küld le egyedül az udvarra, meg mondta ma hogy ne ugorjak ki a bobból mert bennem nem bízik meg, meg bármi torténik és még nem tudják ki volt mindig engem vesz elől. lehet nem ez volt a bajom csak már elegem van belőle..

bocs ha nem tisztelem, de én úgy gondolom ő tőlem ne várja a tiszteletet

2014. máj. 29. 21:28
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem is te voltál a bunkó.

Egy ártatlan poénnal kezdett, bunkón reagáltál, úgy látszik nem először ha a családi hátteret és a nevelést kezdte felemlegetni.

2014. máj. 30. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én eleinte nem voltam bunko de bocsi, mindent ő kezdte amugy meg egy tanárnak tudni kéne hogy mi fáj vagy mi nem hiába egy vicc
2014. máj. 30. 06:57
 7/8 anonim ***** válasza:
96%

Ha mar eldontotted, hogy nem te voltal a hibas,akkor miert kerdezel velemenyeket?

Nezd, ennyibol amit leirtal nem volt igazad. De tragedia nem tortent, en is voltam nyegle nagyszaju kiskamasz akiben tultengett az igazsagerzet, de utolag visszagondolva nem volt igazam.Most kapom vissza a sorstol, a kamaszodo lanyomtol neha a hajam tepem, abban remenykedem, hogy par ev es lenyugszik.

2014. máj. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem a buszvezető volt a pofátlan, én meg a bunkó vagyok.
2014. júl. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!