Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Olyasmi erdős, fás helyet...

Olyasmi erdős, fás helyet keresek, ahol lehet lakni! Szeretnék majd egy lovas farmot, és egyben tábort is alapítani! Olyan hely kéne ami nincs olyan Messze Győrtől! Győr mellett lakom, Ácson. Hova tudnék költözni? Ahol ilyen hely van?

Figyelt kérdés
2009. dec. 31. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
irigyellek, hogy ilyen sok pénzed van.
2009. dec. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

jaj nem erről van szó!De hátha valóra válik az álmom

nehogy félreérts már 7 éves korom óta gyűjtök hátha lesz egy farmom, bár még csak 12 éves vagyok, szóval ne nagyon gondold hogy sok pénzem van

2010. jan. 2. 14:47
 3/5 anonim válasza:

szia!

remelem nem adtad fel az almaid! bar nem ismerem Gyor kornyeket, biztos ratalalsz majd arra a helyre ahol erdemes lesz belevagnod ebbe a nagyszabasu tervedbe!sok sikert! es kitaratast...

2010. ápr. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

első vagyok. már nem is emlékeztem a kérdésedre.

szóval én érdi vagyok, és elég gyakran látok lovasokat. szépen az út mentén lovagolnak, szabályosan, mint a kerékpárosok. az ilyen állattulajdonosok biztosan legalább részben maguk kaszálják a szénának valót. jómagam egy hatalmas barackos mellett lakom, vannak errefelé tanyák is. persze az Alföldön sokkal csendesebb.

sok sikert az álmaid megvalósulásához.

2010. ápr. 6. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi:D Igazából életem 2 legfontosabb eleme a lovaglás, és a tánc. már 8 éves korom óta táncolok most lassan 5 éve, és most jelentkeztem Győrbe az AForce1-be hip hop-ot tanulni:D Nem tudom még lehet hogy ez lesz, vagy lehet elvégzem a Tánc és képzőművészetibe..vagy táncosnak megyek, és valahol a környéken lesz egy lovam bértartásban, vagy ez..Bár mostanában már inkább a táncban gondolkozom..Nem is tudom nem is tudom:D
2010. aug. 31. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!