Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Rajtam kívül lesz valaki...

Rajtam kívül lesz valaki otthon szilveszter este?

Figyelt kérdés

Csak nyugtassatok meg, hogy nem csak én vagyok ilyen retardált, aki otthon és egyedül van. ^^

19/f


2009. dec. 31. 16:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
72%
Miért, hol kéne lennünk? Sosem értettem, mindenki azt mondja, hogy elmegy valahova. De miért, hova? Valamit osztanak ilyenkor?
2009. dec. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
72%
otthon leszek, bár nem egyedül, hanem a családdal...számomra a szilveszter nem az ivásról szól, hanem ugyanúgy a családról, mint a többi ünnep...és mélységesen sajnálom azokat, akik számára a szilveszter csak egy jó indok a berúgásra...
2009. dec. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
Én is itthon leszek szüleimmel és egyik barátjaikkal. 15/L
2009. dec. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Feleslegesen nem verem a penzem alkoholra stb.

Jön januar akkor is enni kell.

2009. dec. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Nyugi, rajtad kívül még rengetegen töltik otthon a szilvesztert pl. mi is. Eleve nem szeretjük a csakazértisjólérzemmagam bulikat, plusz van egy kisgyerekünk, akit nem pattintunk le senkihez csak azért, hogy mi tombolhassunk. Helyette együtt vagyunk, már megvacsoráztunk (persze, jó kis szilveszteri menü volt), nézzük kicsit a tévét, beszélgetünk, játsszunk, aztán lefekszünk aludni. Legalább holnap nem fog fájni a fejünk :=)

BUÉK!

2009. dec. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Csak nekem se kisgyerekem, se semmim nincs. Nem akarok itthon lenni, de mást meg nem tehetek... :S
2009. dec. 31. 19:08
 17/21 anonim ***** válasza:

jelentem én is itthon vagyok és maradok is :D

soha nem voltam az a bulizós típus és nem pont most fogom elkezdeni...és szégyen vagy nem szégyen inni sem fogok mert nem szeretem az alkoholt :D

Helyette biztos helyre viszem a kutyáimat, megeszem a lencsefőzelékemet meg a virslit hozzá és szépen eltévézgetünk a családdal majd valószínűleg éjfél után egyből megyek lefeküdni és közben azon töröm a fejem, hogy a szomszéd vajon a háztetőnkre vagy az ablakom alá dobálja a petárdát :D.... retardált lennék? hmmm nem érzem magam annak

2009. dec. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
és egyébként 20/L
2009. dec. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Amikor nem volt még gyerkőcünk, akkor is itthon voltunk :=). Ne akarj görcsösen bulizni, csak lazíts és érezd jól magad! Ha idén nem sikerült elmenni valahová, majd sikerül jövőre! Vagy idejében szervezve akár magad is összehozhatsz egy klassz házibulit.
2009. dec. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Szinte szószerint ugyanezt a kérdést akartam feltenni, mikor felajánlotta ezt a topikot :P


Én is itthon töltöm a szilvesztert, soha ne voltam bulizós típus, ez a szilveszteri kötelező bulizzunk/igyunk mint állat része dolog pláne nem érdekel. Ünnepként fogom fel, koccintás, újévi fogadalmak stb. :)

...és BUÉK minden e topikba beíró, otthonülő társamnak!!!!!

2009. dec. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!