Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem gáz az ha valaki otthon...

Nem gáz az ha valaki otthon van szilveszter estéjén?

Figyelt kérdés
nekem szinte minden barátnőm ill. barátom a párjával van, én meg hát igen itthon maradtam :S
2011. jan. 1. 00:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem mindenki oda megy és azt csinál amihez kedve van :)


Nekem meg barátom sincs :D És itthon is vagyok de nem baj amúgy sem volt most kedvem menni sehova

2011. jan. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
én is itthon vagyok, csak azért is. Szerintem a Szilveszterezés gáz. MINDENKÉPPEN hú de happyy-nak kel lenned, ha akarod ha nem, ha van kedved hozzá ha nem... nekem ez nem jön be.
2011. jan. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Cory Rose ***** válasza:
90%
Én is itthon maradtam, nem hiszem hogy gáz lenne, mehettem volna több helyre is... A második válaszolóval meg egyetértek.. az a gáz hogy ilyenkor kb. MUSZÁJ "szétcsapnod" (ezt a szót meg rühellem) magad...
2011. jan. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
89%

Szintén itthon...Haver(legjobb barát, na) melózik, másik az exemnél van buliban, a harmadik meg külföldön. Zenéltünk volna egy klubban, de le lett mondva kb. 2kor(ma), így maradtram a seggemen itthon, csak úgy magamnak pengetek, meg már a 2011es évnek, hátha lesz vmi haszna legalább...

Pezsgő meg net, filmek és zenék, tartalmas...de legalább kívülállónak mondhatom magam a kötelező örülés és hallelujázást választóktól...amivel be is sorolom magam a másik táborhoz.És persze hülyeségeket beszélek a neten :D de azért B.U.É.K !

2011. jan. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%
Én mindig itthon vagyok szilveszterkor. Nem is vágyom el itthonról. Bebaszcsizni máskor is be tudok, az új évet a családdal kezdem.
2011. jan. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

na jah meg a távoli haverok...


de így, hogy elseje van, már nem is gondolok ezekre a dolgokra annyira..., főleg mert 14 nap és 18éves leszek.

csak én olyan lány vagyok, aki a kicsi dolgokat is gáznak tartja(berögződés)

2011. jan. 1. 01:04
 7/18 anonim válasza:
83%

Nekem van barátom 4 éve...ez a második szilveszter amit külön töltünk,a tavalyi veszekedés miatt nem jött össze és csak éjfél után indultam el hozzá,idén meg beteg vagyok és nem akartam azt,h jobban megbetegedjek,igaz átmentem volna hozzá és ma már itthon lettem volna este,de ő besértődött és azt mondta,h ne is menjek át,h ha nem akarok még ma is vele aludni...hát ennyit róla!

Örültem,h itthon lehettem...elvoltam...jól éreztem magam :)

2011. jan. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
86%

Kicsi dolgok?? Pl?

Távoli haverok? Hát, nincs túl sok barátom, és aki van, az per.pill. igen, távol van, és én sem vagyok túl szociális típus, hogy hirtelen újjakat szerezzek :)

Vaaagy, ezt magadra is értetted?

2011. jan. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
81%
Ja, 00:51 voltam, és boldog(abb) szülinapot majd! :D
2011. jan. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
86%

Én szívesebben vagyok itthon szilveszterkor, kettesben egy társsal. De mivel most nincsen társ az életemben így egyedül töltöttem az estémet, pont úgy, mint más hétköznapi napokon.

39f

2011. jan. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!