Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Külföldön szeretnék jótékonyko...

Külföldön szeretnék jótékonykodni legalább egy évig. Csinált már valaki ilyet? Mik a tapasztalatok? Hogy érdemes belevágni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 6. 16:52
 1/9 anonim ***** válasza:
2014. jún. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%
ATTÓL HOGY MÉG NAGY BETŰVEL ÍRSZ, UGYANÚGY LESZ@RJUK KEDVES KÉRDEZŐ!
2014. jún. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A lényegét emeltem ki nagy betűvel, hogy ránézésre lehessen látni mivel kapcsolatban érdeklődök. De te nagyon okos és ügyes vagy, most, hogy szóltál, átértékeltem az életem.
2014. jún. 6. 17:31
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez nem kiemelés, HANEM ORDÍTÁS.
2014. jún. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy hallod a betűimet.Mellesleg elég unalmas életed lehet, ha ezen rágod magad
2014. jún. 6. 17:37
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Neked biztos izgalmas életed lehet, megmutatkozik a caps lock használatában!
2014. jún. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
28%
Egy ismerős is ment jótékonykodni Afrikába és hálából megették őt. Csak rajta!
2014. jún. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Itthon nagyobb szükség van a jótékonykodásra... Vagy te így akarsz ingyen turistáskodni ?
2014. jún. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Itthon 9 éve tag vagyok a lions klubban, és ettől az évtől az unicefnel is segítettem, de igen erdekelne külfold, szeretnék új embereket megismerni és más típusú önkéntes munkát végezni. Ja és mellesleg csoporttal jártunk le az évben a bagi romatelepre is jogi segítséget nyújtani az egyetemmel. De te biztos többet jótékonykodsz itthon, mint én kedves ingyenturista barátom.
2014. jún. 6. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!