Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik országba érdemes menni...

Melyik országba érdemes menni ha a kiköltözni szeretnék? (Dánia, Norvégia, Svédország) Előnyök és hátrányok érdekelnek. Esetleg tapasztalatok ott élőktől.

Figyelt kérdés
2014. máj. 11. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:
12%

norvégia

magas fizetés, erős szociális háló, nyugalom

2014. máj. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Az első számú kérdés, hogy TE mivel tudsz hozzájárulni annak a társadalomnak a prosperitásához. Mihez értesz? Ha képzetlen szerencsevadász vagy, akkor el se indulj.
2014. máj. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Még csak gimis vagyok. Dietetikus, gyermekorvos, vagy konduktor szeretnék lenni, még nem tudom pontosan.
2014. máj. 11. 11:27
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
#2 mennyire tipikus rosszindulatú magyar kispolgár vagy
2014. máj. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
85%
Csak az igazat írta a kettes.Orvosokat folyamatosan keresnek mindhàrom országban.A nyelvet tudni kell hozzá.Vannak fejvadász cégek,akik nyelvi képzést is nyújtanak.
2014. máj. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindhárom ország jó választás lehet, de ez egyéni kérdés, hogy te melyikben éreznéd a legjobban magad.

Bármelyikben jó életszínvonalon, tisztességesen meg tudsz élni a fizetésből.


Én Dániában 1 évet éltem, jelenleg Norvégiában élek 1 éve.


Dániában alacsonyabb a fizetés és magasabbak az adók, viszont jóval olcsóbb mint Norvégia. Az időjárás kellemesebb.

2014. máj. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az érdemes alatt mit értesz? Mert ez így nem konkrét kérdés. Bár biztos megvan az oka annak hogy ezek az országok érdekelnek. Ráadásul az sem mindegy hogy melyik városra gondoltál. Nekem Svédo. a kedvencem, de mivel te más személyiség vagy ezért neked lehet hogy más fog bejönni.

Én Dániát nem választanám, mert nem fogott meg és nem az én világom, ennek ellenére lehet hogy neked pont az jönne be. Szóval ez csak tőled függ. pl hogy konkrétabb kérdést tegyél fel magadnak. Az biztos hogy Svédországban nyugodt a légkör még a nagyvárosokban is, nekem öröm ott lenni. Továbbtanulás szempontjából érdekel? Mert tényleg nem mindegy hogy most azonnal akarsz kimenni dolgozni, vagy továbbtanulni, vagy csak a távoli jövőben tervezed. Sztem ilyen általános kérdést nem is érdemes feltenned, mert ha egy ország tényleg vonzani fog akkor azt érezni fogod, ez olyan dolog amit nem érdemes másokra hallgatva csinálni. Mindenkinek van szubjektív véleménye az országokról, de hogy neked mi lesz jó az csak tőled függ.

2014. máj. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!