Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a megfelelő szó azokra az...

Mi a megfelelő szó azokra az emberekre akik folyamatosan csak a divatos ruhák és zenék stb után mennek még akkor is ha sz@r?

Figyelt kérdés
Akik folyamatosan a tucat embereket majmolják...

2014. jún. 9. 23:46
 1/8 anonim ***** válasza:
swagok
2014. jún. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy simán divatmajom?
2014. jún. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Divatmajom, pojáca, márkás balek...

De a felszínes szó nagyon jó kifejezés rájuk.

2014. jún. 10. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
"Igényesek"
2014. jún. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :D

Hát igen "igényesek" nagy idézőjelbe :D

2014. jún. 10. 21:30
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Én mindig divatos ruhákat hordok, márkás cuccokat veszek magamnak, de ettől függetlenül egyedi stílusom van és nem majmolok senkit sem. Nem felvágásból és nagyképűsködésből veszem magamnak a relatív drága cuccokat, hanem azért, mert az anyagi helyzetem megengedi, minőségiek és szeretem, ha nincs minden második emberen olyan ruha, mint rajtam.


Egyébként akikre Te gondolsz, azokat a műmájer pullendberbojokat én díszb..iknak hívom :D

2014. jún. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló akkor te nem is divatosan hanem jól és stílusosan és márkásan öltözöl,ezzel semmi baj.Csak a mai divat már egyre jobban kezd elbuzulni..
2014. jún. 19. 17:07
 8/8 hun_74 ***** válasza:
Sznoboknak hívják őket...
2019. ápr. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!