Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen lenne az a levél, amit...

Milyen lenne az a levél, amit szeretnél kapni egy társkeresőn?

Figyelt kérdés

2014. jún. 13. 20:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Legyél önmagad.
2014. jún. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Én ezt a levelet szoktam küldeni, de nagyon ritkán jön válasz.

"Szia. Szimpatikus, vonzó Nő vagy. Van kedved velem ismerkedni?"

2014. jún. 13. 21:09
 3/11 A kérdező kommentje:
Az adatlapom rendesen, és őszintén ki van töltve.
2014. jún. 13. 21:12
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az illetőnek olyankor vagy az adatlapoddal van baja vagy egy buta liba, akitől mentsen meg a jó ég.
2014. jún. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én lekváros levelet szeretnék kapni! Nagyon nem vagyunk egyformák, de nekem egy sablon szöveg nagyon nem hozza meg a kedvem az ismerkedéshez. Írj valami teljesen szokatlant, akár vicceset, vagy valami megdöbbentőt, kreatívat, vakmerőt!
2014. jún. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

a szomorú valóság.


[link]

2014. jún. 13. 21:43
 7/11 anonim ***** válasza:
Itt a nyár, menj ki kicsit inkább, mozgolódj emberek között, mindenkin kevesebb a ruha. :)
2014. jún. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sztem hagyd a netet. Mellesleg nem lehet mindenkivel egyformán ismerkedni. Menj emberek közé, olyan helyekre is, ahová nem szoktál járni, mozdulj ki a komfort zónádból, ismerkedj emberekkel, aztán jöhetnek a csajok. Ha görcsölsz, az nem segít.
2014. jún. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! A te leveled: "Szia. Szimpatikus, vonzó Nő vagy. Van kedved velem ismerkedni?"


Nos, hetente kábé 10 ilyen levelet kapok, pedig nem vagyok egy szexbomba,évek óta ott vagyok a társkeresőn, és elmúltam 50. Gondolom, egy szép fiatal lány naponta kap ötvenet, és abból 45 nagyjából ugyanilyen.

Két alkalommal ismerkedtem meg társkereső oldalon férfival, egyikkel fél évig, másikkal évekig volt kapcsolatom. Az előbbinek eszméletlen szövege volt, hihetetlenül tudott udvarolni, ő egy hosszú levéllel indított...

A másik épp ellenkezőleg: nagyon titokzatos volt. Mindig keveset írt, csupán egy-két mondatot, néha csak pár szót, de az a kevés eredeti volt, humoros. Felpiszkálta a fantáziámat. :)

2014. jún. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

7-es:


"Itt a nyár, menj ki kicsit inkább, mozgolódj

emberek között, mindenkin kevesebb a ruha. :)"


Nem mondod.

2014. jún. 14. 02:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!